Abbie Herbert’in 2 Yaş Altı 2 Ebeveynlik Konusundaki Düşünceleri Bebek Ateşine Neden Olabilir


Bu nedenle, Huggies kızı (“Sızıntıları istemezsiniz, patlamaları istemezsiniz ve biz bunu yaşamadık”), markanın hayırsever kitabını tanıtmak için yaklaşıldığında (tüm gelir bağışlanacak) Ulusal Bebek Bezi Bankası Ağı), kendi #HuggiesBabyButts dansını memnuniyetle hayal etti. bebek poposu temalı bop. (Sir Mix-A-Lotihbarda bulunuyorsunuz.)

Pittsburgh yerlisi tüm şekiller, her boyuttaki ton için “‘Şu anda yaşadığım hayat tam anlamıyla bu’ gibiydim” dedi. “Poppy altıncı yüzdelik dilimdeydi. Jagger da yaklaşık 96. yüzdelik dilimde.”

Ancak, hiç kullanılmamış yeni doğmuş bebek bezi ve tulum kutularını dağıtmak ve yeni bir alt değiştirme tekniği bulmak (“Bezini kapalı tutmayı çabuk öğreniyorsunuz”) dışında, Abbie 2’den 2’ye oturma işini hallettiğini hissediyor. .

“Poppy’yi eve getirdiğim ilk geceyi hâlâ hatırlıyorum, çok ama çok bunaltıcıydı,” diye itiraf etti. “Ve Jagger ile, ben de ne yapacağımı biliyorum gibiydim. Bezleri yatağın yanında, mendilleri yatağın yanında aldık. Beslenmek için her uyandığında bezini değiştirin. Kendimi iyi ve kendinden emin hissettim. .”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374528/warning:-tiktoker-abbie-herbert-s-thoughts-on-parenting-2-under-2-might-give-you-baby-fever?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir