Aaron Taylor Johnson ve Karısı Sam Evlilik Yeminlerini Yeniledikten Sonra Öpüştü – Hollywood Life


Sam ve Aaron Taylor-Johnson


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Stewart Cook/Shutterstock

Aaron Taylor-Johnson31 ve karısı Sam Taylor-Johnson, 54, birbirimize doyamıyoruz. Ünlü ikili, Çarşamba günü onuncu yıldönümlerini romantik bir yaz yemini yenilemesiyle kutlarken fotoğraflandı! “10 muhteşem yıl” Sam, çift kalp emojilerinin yanı sıra 22 Haziran’da bir Instagram gönderisine sevimli bir şekilde başlık attı. “İnanılmaz kocam, 4 kızın babası. Seni seviyorum, seni seviyorum, seni seviyorum,” diye devam etti. “Aşk herşeyi fetheder.”

Aaron ve Sam Taylor-Johnson
Aaron ve Sam Taylor-Johnson. (Stewart Cook/Shutterstock)

bu Grinin Elli Tonu yönetmen ve hiçbir yerde çocuk Sam’in havadar beyaz bir üst ve etek ve maksi etek giydiği ve Aaron’un gündelik ten rengi bir takım elbise giydiği, tatlı fotoğraflarda altyazının yanında yer alan yıldız. İkinci bir fotoğrafta, her ikisi de bir dans pistinde kucaklaşırken beyaz takım elbise giyiyor gibi görünüyor. Aaron, özel açık hava etkinliği için bir yaka çiçeği takarken, Sam saçını tatlı mavi bir kurdeleyle basit bir at kuyruğu yaptı. Ek fotoğraflarda aracılığıyla görebilirsiniz Günlük posta BURADA, çift, yemin yenileme sonrası öpücüğü için tatlı bir şekilde birbirlerine eğildi.

Kendini çok adamış çiftin ünlü arkadaşları, aşklarını kutladıkları için onları tebrik etmek için vakit kaybetmedi. “Ne kadar güzel! İkinize de tebrikler!!!” şarkıcı annie lennox yorum yaptı. “Bu Aşk kuşlarını sevin” yazdı Büyük Küçük Yalanlar yıldız Reese Witherspoonve Lily Collins sadece bir dizi kalp emojisi ile tepki verdi.

Gönderilen fotoğraflar İyi Niyet Avı yıldız minnie sürücüInstagram hikayeleri, hayranlara kutlamaya samimi bir bakış attı. Bir fotoğrafta, Aaron ve Sam sevgiyle kucaklaşıyor ve Aaron’un eli şefkatle beline uzanmış öpüşüyorlar. Bir diğerinde, Minnie güneş gözlükleriyle gülümserken arkadaşı Aaron’a sarılır. Minnie’nin “en güzel yeniden düğün” olarak adlandırdığı bir başka fotoğrafta Sam’in çimenlerin üzerinde coşkulu bir arabesk patlattığı görülüyor. Son slayt, Aaron ve Sam’in bir dizi ışık altında şampanya kızarttığını ve misafirleri arasında hafifçe öpüştüğünü gösteriyor.

Çift ilk olarak Sam’in 2009 yapımı filminin setinde tanışmıştı. hiçbir yerde Çocuk, yönettiği ve Aaron genç bir oyuncu olarak rol aldı. John Lennon. Oyuncu o sırada 18, Sam ise 42 yaşındaydı. 2012’de İngiltere, Somerset’te evlendiler. Çiftin kızları var ve Sam’in önceki evliliğinden iki kızı daha var. Jay Jopling.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/22/aaron-taylor-johnson-wife-sam-kiss-renewing-wedding-vows/

Yorum yapın

SMM Panel