Aaron Rodgers’ın Ailesiyle “Karmaşık” İlişkisinin İçinde


Green Bay, Wis., Chico’dan oldukça uzak olsa da, Rodgers ailesi görünüşte olabildiğince destekleyici kaldı.

Ed, Darla, Luke, Jordan ve kardeşlerin anneannesi ve büyükbabası, barbara ve Chuck PittmanPackers, 2011’de Super Bowl XLV’yi kazanmak için Pittsburgh Steelers’ı yendiğinde, Rodgers’ın takımın dizginlerini kıdemli oyun kurucudan almasından üç yıl sonra, hepsi Arlington, Teksas’taydı. Brett Favre. Rodgers, hiçbir müdahale olmadan üç touchdown için 304 yarda attı ve Super Bowl MVP’si seçildi.

Büyük maçtan önce Ed ile röportaj yapan yazar, Dallas HaberleriSpor günü Kayropraktik ofisinde oğlunun kim olduğuna dair hiçbir kanıt bulunmadığını kaydetti.

“Tam benim yolum, sanırım,” dedi Ed. “Ben eşyalarımı çalmaya gitmiyorum. Buradaki insanlar beni ve neler olduğunu biliyorlar.” Bununla birlikte, sesi daha gururlu çıkamazdı.

“Aaron’ın özel bir yeteneği olduğunu biliyordum,” diye de ekledi Ed söylenmiş New York Times maçtan önce, “ama çocuğunuzun Super Bowl’da yer alacağını asla düşünmezsiniz.”

Yaşlı Rodgers, Aaron’a oyunu hakkında iltifat eden bir arkadaşı hakkında da bir hikaye anlattı. “Aaron, ‘Evet, ama kardeşimi görmelisin. O daha iyi’ gibiydi. Beyefendi bana döndü ve ‘Biliyorsun, bu yanıt gerçekten çok nadir’ dedi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/822653/inside-aaron-rodgers-complicated-relationship-with-his-family-how-a-close-bond-formed-over-football-faith-ended-up-broken?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir