Aaron Paul ve Karısı Lauren Doğumdan Beri İlk Fotoğraflarda Yeni Bebeğiyle Görüldü – Hollywood Life


Breaking Bad’in yıldızı, Los Angeles’ta eşi ve çocuğuyla öğle yemeği yedikten sonra bebeğinin araba koltuğunu taşıdı.

Aile Günü! harun paul ve onun eşi Lauren Parsekyan 6 Nisan Çarşamba günü Los Feliz’de öğle yemeği yedikten sonra görüldüler. Kötü kırma Oyuncu, restorandan birlikte çıkarken yeni doğan çocuğunun araba koltuğuyla görüntülendi. 42 yaşındaki Aaron, bebeğini taşırken, 35 yaşındaki Lauren, yeni doğan çocuklarına göz kulak olmak için aşağı baktığında açıkça sevgi dolu bir anneydi. Aile için süper tatlı bir gün gibi görünüyordu.

Aaron Paul ve Karısı Lauren Doğumdan Beri İlk Fotoğraflarda Yeni Bebeğiyle Görüldü – Hollywood Life
Aaron ve Lauren bebekleriyle birlikte dışarı çıktıklarında rahat giyinmişlerdi. (Javiller/Bruce / BACKGRID)

Aaron, bir çift haki ve koyu renk botla birlikte üstteki birkaç düğmesi çözülmüş siyah bir düğmeyi aşağı indirdi. Ayrıca açık yakasında duran bir çift güneş gözlüğü vardı. Lauren gezi için kahverengi bir yün süveterin altına bir çift sarı kareli pantolon ve siyah kısa bir üst giydi.

Lauren ve Aaron’ın zaten dört yaşında bir çocukları var. hikaye Annabelle Paul, 2018’de doğdu. Çift, Story’nin annesinin karnına dokunduğu tatlı bir Aralık Instagram gönderisinde, küçük bir kardeşi daha olduğu için ne kadar heyecanlı olduğunu göstererek yolda bir küçük çocukları daha olduğunu duyurmuştu. “Seninle tanışmak için sabırsızlanıyoruz bebeğim! Seni şimdiden çok seviyoruz,” diye yazdı Lauren başlıkta.

Aaron Paul ve Karısı Lauren Doğumdan Beri İlk Fotoğraflarda Yeni Bebeğiyle Görüldü – Hollywood Life
Aaron ve Lauren, 2020 ‘Vanity Fair’ Oscar Partisi’nde şaşkına döndüler. (Matt Baron/Shutterstock)

Story doğduktan sonra Aaron, 2019 yılında yaptığı bir röportajda ailesini genişletmeye ilgi göstermişti. ET. Paul’ler artık dört kişilik bir aile olsa da, aktör sorulduğunda kaç çocuk istediğinden emin olmadığını gösterdi. “Demek istediğim, devam etmek için aşağıdayım. Hayatım bir kız çocuğum olunca başladı Allah’ım. Ve karımın bir nevi anne rolü üstlenmesini izlemek, çok büyük bir zevk” dedi.

Aaron’ın karısı ve yeni doğmuş bebeğiyle bağ kurduğunu görmek güzel. Oyuncu, ailesi dışında ailesiyle de bir araya geldi. Kötü kırma yardımcı yıldız Bryan Cranston Ocak ayında iki aktörün yatakta kahvaltının tadını çıkardığını gösteren eğlenceli bir fotoğraf çekimi için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/07/aaron-paul-wife-new-baby-first-photo/

Yorum yapın