Aaron Lohr ve Eski Taye Diggs ile Tanışın – Hollywood Life


Idina Menzel Koca Aaron Lohr


Galeriyi görüntüle

Idina Menzel hit müzikal için orijinal Broadway kadrosunda Batı’nın Kötü Cadısı’nın genç versiyonu Elphaba’yı canlandırdığında büyük çıkışını yaptı. Kötü O zamandan beri, dünya çapında bir yıldız haline geldi ve en son Disney’deki Elsa rolüyle övüldü. Dondurulmuş ve Dondurulmuş II. Birçok kişiye mükemmel bir kariyer gibi görünen bir kariyere sahip olmasına rağmen, Idina boşanması gibi kişisel mücadelelerden de payını aldı. Idina’nın ilk kocası hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin, Taye Diggsve ikinci koca, Aaron Lohr.

Taye Diggs

Idina Menzel Taye Diggs
Idina Menzel ve Taye Diggs, 2013’teki 19. Yıllık Screen Actors Guild Ödülleri’nde poz veriyor (Fotoğraf: Shutterstock)

Taye ve Idina, 1995’te Broadway müzikalinde birlikte çalışırken tanıştılar. Kiraya vermek. Bir romantizm başlattılar ve ardından 2003’te koridordan aşağı yürüdüler. Çift, 2005 film uyarlaması da dahil olmak üzere Broadway ve Broadway dışı film ve televizyon rollerinde çalışmaya devam etti. KiraMaureen ve Benny rollerini yeniden canlandırdılar. Güç ikilisi, 2008’de dünyaya ilk ve tek çocuklarını memnuniyetle karşıladı: oğul Walker Nathaniel Diggs.

Ne yazık ki aşkları azaldı ve Aralık 2012’de ayrıldıklarını açıkladılar. Çiftin temsilcileri, “Idina Menzel ve Taye Diggs bu dönemde birlikte ayrılmaya karar verdiler” açıklamasını yaptı. İnsanlar zamanın dergisi. “Birincil odak ve endişeleri oğulları içindir. Bu süre zarfında onların mahremiyetine saygı göstermenizi rica ediyoruz.”

Sadece birkaç ay önce, neşe aktris, evliliğini güçlü tutmak için ne kadar çaba sarf ettiğini anlattı. O yılın Nisan ayında “Bunun üzerinde çalışıyoruz” dedi. “Büyüleme ya da yüceltme yapmayacağım – herkes gibi zor zamanlardan geçiyoruz ama birbirimizi çok seviyoruz. Bir seferde iki haftadan fazla birbirimizden uzak durmamaya çalışıyoruz ve iletişim kurmanın yeni yollarını bulmaya çalışıyoruz.”

Çift, yeni yılın başında boşanmalarını sonuçlandırdı. Nisan 2014’te Taye, boşanmanın taraftarları hazırlıksız yakaladığı gerçeğini yorumladı. “Ah, dostum, insanlar dışarı çıkacak diye düşündüğüm zamanlar olmadığını söylersem yalan söylemiş olurum. [if we split]”diye itiraf etti Kırmızı Kitap dergi. “Belki de tanışmamızın sevimli olduğunu düşündüler. Kira. Tiyatro camiasında bizim gibi çok fazla çift yoktu ve onun kadar yetenekli çok fazla oyuncu olmadığını da biliyorum… [race] şey. İnsanların bizim için kök salması kolaydı. Şu anda hala birçok şeyi çözmeye çalışıyoruz çünkü farklı kıyılardayız ve oğlumuz büyüyor.”

Idina, 2013’te verdiği bir röportajda Taye ile iki kıyıda yaşadıklarını ve 3.000 mil uzakta yaşadıklarını yorumladı ve bunun kolay bir başarı olmadığını kabul etti. “Karar vermeye çalışmak zor [Walker] Los Angeles’ta arkadaşlarıyla okula gidebilsin diye. Bir bebek bakıcısıyla birlikte olacaktı ya da bütün gün prova yaptığım New York’a bana gelmesi gerekecekti – ama en azından o annemle birlikte. Bana her zaman işkence eden bu tür kararlar, ”diye açıkladı İnsanlar.

Idina elbette Aaron’a geçti, Taye ise gün batımını satmak yıldız Amanza Smith İdina’dan ayrıldıktan hemen sonra. İlişki sadece beş ay sürdü. Bu yazı itibariyle bekar görünüyor. Taye, bir avuç TV dizisinde rol aldı. İlkinde Cinayet, imparatorlukve Bütün Amerikalılar. 2017’nin de aralarında bulunduğu filmlerde rol aldı. Ölüm Bizi Ayırana Kadar2018’ler Nehir Kırmızı Akarve 2020’ler enkarnasyon, diğerleri arasında. O da özellikle ortaya çıktı Ünlü Flört Oyunu 2021’de.

Aaron Lohr

Aaron Lohr ve Idina Menzel 2020’deki 92. Yıllık Akademi Ödülleri’nde gülümsüyor (Fotoğraf: Shutterstock)

Aaron, Idina gibi bir şovmen ve 2005’lerde çalışırken tanıştılar. Kira film uyarlaması. Ayrıca 2005’te Broadway dışı bir müzikalde tesadüfen birlikte rol aldılar. Görmek İstediğimi Gör. Tabii ki, ilişkileri sadece platonik ve işti.

Ancak, Idina ve Taye’nin ayrılmasından kısa bir süre sonra yeniden bağlanıp çıkmaya başladıklarında her şey değişti. Benzer kim Kardashian ve Pete Davidson, Aaron ve Idina kırmızı halıdaki ilk çıkışlarını Nisan 2015’te Washington DC’deki Beyaz Saray Muhabirleri Derneği Akşam Yemeği’nde yaptılar. Eylül 2016’da Idina, Aaron’un evlilik teklifini kendisine yönelttiğini duyurdu. “Sanki bu hafta daha iyi olamazmış gibi harika haberlerim var… erkeğim ve ben nişanlıyız! Biz çok mutluyuz. Güzel bir zaman,” dedi. tweetlendi.

Bir yıl sonra Eylül 2017’de Idina, Aaron’la birlikte evlendiklerini açıklayarak hayranlarını şaşırttı. “Bildirmek istedim… Bu hafta sonu @ evimizde hayatımın aşkı #aaronlohr ile evlendi. Babam ve oğlu beni koridorda gezdirdi. Büyülüydü,” dedi tweetlendi.

Ve düğününden sadece haftalar sonra yapılan bir röportajda Idina, Aaron’la evli olmanın nasıl bir şey olduğunu anlattı. “O benim erkeğim,” diye fışkırdı İnsanlar Disney/Pixar galasında kakao. “Benim için aile, kendin olabilmek, kanepede arkana yaslanıp rahatlamak ve seni dünyadaki herkesten daha iyi tanıyan insanlarla bir film izlemek demektir.” Daha sonra oğlu Walker ve Aaron’ın tatlı bir bağları olduğunu ve muhtemelen evde onsuz çok eğlendiklerini açıkladı. “Çok yakınlar,” dedi. “Muhtemelen bir film izliyorlar ya da çorapla yakartop oynuyorlar, çoraptan top yapıyorlar ve birbirlerine vuruyorlar.”

Lohr’un bir avuç projesi var ve en çok 1995’lerde Max Goof’u seslendirmesiyle tanınıyor. Aptal Bir Film ve Dean Portman olarak Güçlü ördekler filmler. Ayrıca Disney’in 1992 yapımı film uyarlamasında Mush’ı canlandırdı. haberler. Yine de oyunculuk cephesindeki rolünü yavaşlattı ve şimdi klinik direktör. Avalon MalibuLos Angeles’ta bir ruh sağlığı ve bağımlılık merkezi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/idina-menzel-husband-4750412/

Yorum yapın

SMM Panel