Aaron Carter Oğul Prens Mirasını Miras Alacak – Hollywood Life


harun arabacı


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Priscilla Grant/Everett Koleksiyonu

Aradan bir ay geçti Harun Carter 5 Aralık’ta California, Palmdale’deki evindeki küvette ölü bulundu. 34 yaşındaki ani ölümüyle ilgili soruşturma devam ederken, merhum şarkıcının ailesi, Aaron’un bir yaşındaki oğlunun, Prens, babasının devasa servetini miras alacak. Aaron’un bir temsilcisi, “Kaliforniya’da, miras sırası – vasiyetsiz ölen bir ebeveyn olduğunda – ölen kişinin çocuğuyla başlar, ardından hayatta kalan ebeveyn gelir” dedi. HollywoodYaşamı MÜNHASIRAN. “Aaron’un annesi Jane ve ailesi, yaklaşık 550.000 $ olan tüm mal varlığının oğlu Prince’e geçmesine karar verdi. Aaron da bunu isterdi” diye ekledi sözcü.

Öldüğü sırada Aaron, Prince’in annesiyle çalkantılı bir ilişki içindeydi. melanie martin. Aaron, Ocak 2020’de Melanie’ye evlenme teklif etti. YouTube canlı akışı. Önümüzdeki iki yıl boyunca, onlar ayrıldık ve tekrar birleştik birkaç defa. Eylül ayında, Aaron hayatını yeniden toparlamak istedi ve gönüllü olarak madde bağımlılığı tedavisi gördü. O sırada Melanie, doğum sonrası depresyonla uğraştığını söyledi. Sonuç olarak Prince, Melanie’nin şu anki vasisi olmaya devam eden annesinin geçici olarak gözaltına alındı.

Bir kaynak, Aaron’un annesi ve diğer aile üyelerinin oğluyla hala görüşememiş olmasına rağmen HollywoodYaşamı ÖZEL OLARAK, Carters “Prens ile gerçekten bir ilişki kurmak istiyor. Bunu gerçekleştirmeye niyetliler” dedi. Kaynağa göre, ailesi Prince’in mirasın lehtarı olması konusunda “ısrar etti”. “Diğeri, oğlunun artık huzur içinde yatmasından başka bir şey istemiyor. Aaron’un oğlu Prince, ailelerinin bir parçası olmak için her zaman memnuniyetle karşılanacak.”

Prince, babasının trajik ölümünden sadece üç hafta sonra, 22 Kasım’da bir yaşına girmesini kutladı. Aaron, ölümünden önce sevgili oğluna hediyeler “yağdırmayı” planlamıştı. Daha önce bir kaynak söyledi HollywoodYaşamı, “Aaron, Prince’i doğum gününde göreceği için gerçekten heyecanlıydı. Baba olmanın başına gelen en harika şey olduğunu söylemişti ve oğluna gerçek bir baba olabilmek için gerçekten hayatını geri kazanmaya çalışıyordu.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/05/aaron-carter-son-prince-inherit-estate/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir