A$AP Rocky, 2023 Super Bowl Show’da Rihanna’nın Amigo Kızı Hamile


Özel hayatına gelince, Rihanna E’ye söyledi! Haberler’ Justin Sylvester Aralık ayında kendi annesi gibi davrandığını fark etti, Monica Braithwaiteerkek bebeğini karşıladığından beri.

Rihanna, “Onunla ilgili beni rahatsız eden küçük şeyleri bile yapıyorum. Kelimenin tam anlamıyla aynı yüzleri yapıyorum,” diye açıkladı Rihanna. “Ben de aynı şeyleri söylüyorum. Boğazımı aynı şekilde temizliyorum. Ağzımı da aynı şekilde hareket ettiriyorum. Ya ben fark etmemiştim ya da bebeğim olana kadar hiç olmamıştı.”

A$AP’nin sonunda, “artık tam bir baba” olduğunu açıklayan rapçi, geçtiğimiz günlerde babalığın “açıklanamaz” olduğunu paylaştı.

Apple Music 1’e verdiği demeçte, “Dışarıda olmak, çalışmak ve yaratıcı olmak, artık bir baba olduğum için düşünmeniz ve her şeyi bir sünger gibi emmeniz için daha fazla enerji sağlıyor, çünkü tamamen farklı bir bakış açım var” dedi. Elit Günlük. “Ama dürüst olmak gerekirse, eve, ailenize ve bebeğinize dönmenize yardımcı oluyor. Ve bunu açıklayamam bile dostum. Her gün eve, cennete geliyorsunuz.”

Rihanna’nın 2023 Super Bowl’daki destansı sahne performansından anları görmek için okumaya devam edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364236/adollarap-rocky-is-pregnant-rihanna's-biggest-cheerleader-during-super-bowl-2023-halftime-show?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir