A.Rod ile Çıktığı Söylentilerine Göre Fitness Etkisi Üzerine 5 Şey – Hollywood Life


A.Rod ile Çıktığı Söylentilerine Göre Fitness Etkisi Üzerine 5 Şey – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Jvshvisions / BACKGRID

  • Alex Rodriguez ve Jaclyn Cordeiro Ekim 2022’de kolları birbirine bağlıyken Rodeo Drive’da alışveriş yaparken görüntülendiler
  • Jaclyn kendine ‘Yaşam Tarzı Dönüşüm Uzmanı’ diyor
  • MLB simgesi, fitness etkileyici kız arkadaşıyla ayrıldı Kathrine Padget ile ayrılmasının ardından Eylül 2022’de Jennifer Lopez Nisan 2021’de.

Alex Rodriguez her zaman biraz hanımefendi olarak bilinir. Ancak, kesin olarak bilindiği iyi bir zaman dilimi vardı. Jennifer Lopez’ erkek arkadaş, hatta bir noktada nişanlısı. Ateşli romantizmleri Nisan 2021’de sona erdi, J.Lo yeni kocasıyla kaybettiği zamanı telafi etti. Ben Affleck. Bu arada, A.Rod sahneye geri döndü, bekar ve karışmaya hazırdı ve çabucak yeni bir aşk ilgisi bulacağı söylendi. Kathrine Padget25 yaşında bir fitness fenomeni.

A.Rod ile Çıktığı Söylentilerine Göre Fitness Etkisi Üzerine 5 Şey – Hollywood Life
Jaclyn ve Alex Rodriguez, Ekim 2022’de Beverly Hills’de takılıyordu. (Jvshvisions / BACKGRID)

MLB ikonunun Katheryne ile ilişkisi kısa sürdü ve ikilinin Eylül 2020’de ayrıldığı bildirildi. Yine, A.Rod kendini silkti, eyere geri döndü ve kısa süre sonra başka bir muhteşem sarışınla yakalandı. Günlük posta olarak onaylandı Jaclyn Cordeiro. Beyzbol şampiyonunun hayatındaki yeni bayan hakkında her şeyi aşağıdan öğrenin!

Jaclyn nerelidir?

Jaclyn, 66 binden fazla takipçisi olan Kanada merkezli bir fitness fenomenidir. Instagram, burada kendini “Yaşam Tarzı Dönüşüm Uzmanı/RN” olarak listeliyor. Onun üzerinde Facebook Sayfada, Ontario’dan geldiğini, Villanova Katolik Ortaokulu’ndan St. Thomas’a gittiğini ve Windsor Üniversitesi’nde okuduğunu söylüyor.

Antrenman gurusu iki erkek kardeşle birlikte büyüdü ve çocukluk döneminde futbol, ​​tekvando ve boks gibi sporları denedi. Oksijen.

Hemşirelik Okurken Güreşe ‘Aşık Oldu’

Çıkışa göre, sonunda Windsor Üniversitesi’nden bilim ve hemşirelik alanında lisans derecesini alacaktı. Çalışmalarıyla uğraşırken, hayatını sonsuza dek etkileyecek başka bir şeye yöneldi.

“[When] Halter dünyasına atıldım ve hemen aşık oldum” dedi Jacklyn. Oksijen. “Bu yeni keşfedilen aşk, hemşirelik okulunun stresinden kurtulmama yardımcı oldu ve hayatımdaki hedeflerime odaklanmamı sağladı.”

Jaclyn İki Kızın Gururlu Annesidir

Tıpkı ARod gibi, Jaclyn’in de adını verdiği iki kızı var. bella ve savana. “Şu anda 8 ve 9 yaşlarında iki güzel kızı olan bekar bir anneyim” dedi. Durum Mayıs 2021’de. “Hayatımın amacı güçlü, bağımsız, kibar kızlar yetiştirmek.”

Doğumdan Beş Ay Sonra Sporcu Olarak Yarıştı

Jaclyn, ilk çocuğunu doğurduktan sadece beş ay sonra Kanada Fizik İttifakı yarışmasında yarıştı. Oksijen. “Bebek öncesi vücudumu geri almanın daha iyi bir yolu olmadığını düşündüm” dedi. “Tekrar yarışmaya karar verdim ve bikini fitness CPA bitki temelli bir atlet olarak doğal ligde üç kez daha yarışmaya devam ettim.”

O da söyledi Durum“Yarışmaya hazır hale gelmek için ne gerektiğini biliyordum, bu yüzden ilk bebeğimi doğurduktan sonraki 5 ay boyunca yarıştım ve 2 tane kazandım.nd yerel OPA’ma yerleştirin. Yarışmadan 2 ay sonra ikinci çocuğuma hamile olduğumu öğrendim. İkinci kızımı doğurduktan 5 ay sonra yine yarışmaya karar verdim. 4 tane koyduminci Bikini kategorisinde.”

Jaclyn Bitki Bazlı Bir Eğitmendir

Jaclyn, bitki bazlı bir diyetin genel sağlık için en iyi yol olduğuna inanıyor. “Diyetim bitki bazlı, hayvan bazlıdan bitki bazlıya yaklaşık 6 yıl önce geçtim” dedi. Durum 2021’de. “Hem fiziksel hem de genel zihinsel berraklık ve işlev için bedenime faydalarını yeterince ifade edemiyorum. Daha zayıf bir fiziği koruyabiliyorum, GI sorunlarını ortadan kaldırabiliyorum ve vücudumla olan bağlantı duygum delicesine güçlü. beslenme uzmanı
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-jaclyn-cordeiro-4873933/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir