‘90210’ Matt Lanter ‘Acil Ameliyat’ Geçiriyor – Hollywood Life


Matt Lanter’ın eşi Angela, hastanede kocasının elini tutarken çekilmiş dokunaklı siyah beyaz bir fotoğrafını ve geçtiğimiz haftanın hayatının ‘en korkutucu’ olduğunu ortaya çıkaran bir mesaj paylaştı.

Matt Lanter38 yaşındaki eşine göre, ‘acil ameliyattan’ kurtulmasında ‘köşeyi dönmeye başlıyor’ Angela Lanter. Sevecen karısı ortaya çıkarmak için Instagram’a gitti 90210 star’ın hastanede “yokuş yukarı savaşı” ve yürek burkan bir paylaşımı siyah beyaz fotoğraf yatağında göründüğü gibi tutan ellerini.

“Bu hafta hayatımın en korkunç haftası oldu. Kocam salıdan beri zili çalıyor ve perşembe günü acil ameliyata girdi, ”diye yazdı Angela, gönderisinin başlığında. “Neyse ki köşeyi dönmeye başladı ve yavaş yavaş iyileşme yoluna giriyor. Hepinize dualarınız, sevginiz ve desteğiniz için teşekkür ederim.”

Matt Lanter, Angela Lanter
Matt Lanter ve Angela Lanter önceki bir etkinlikte poz veriyor. (AFF-ABD/Shutterstock)

“Muhteşem hemşirelere çok müteşekkiriz, onlar gerçek kahramanlardır. ❤️” diye devam etti. “Hala zorlu bir mücadelemiz var ve bir süre daha hastanede kalmaya devam edeceğiz, bu yüzden dualar kesinlikle yine de takdir ediliyor.”

Angela mesajını paylaştıktan sonra birçok takipçi iyi dilek ve diğer güzel sözlerle yanıt verdi. Bir takipçisi, “Oh Hayır Memnuniyet Matt biraz daha iyi hissetmeye başladı, düşüncelerim ve sevgim hepinizle ve umarım en kısa zamanda normale döner ve iyileşmesi için bol şans ❤️‍????” yazdı. “Sizin ve aileniz için dualar! Umarım yakında iyileşir ve daha iyi hisseder!❤️” diye yazarken, diğerleri daha fazla kalp emojisi bıraktı.

Matt ve Angela 2013’te evlendiler ve dört yaşında bir kızı paylaşıyorlar. MacKenlee Faire, bir arada. Sık sık yukarıdaki gibi hepsinin birlikte aile fotoğraflarını yayınlarlar ve düzenli olarak hayatlarıyla ilgili güncellemeleri paylaşırlar, bu yüzden Angela’nın Matt hakkındaki korkunç haberi vermesi çok şaşırtıcı değil. Yetenekli yıldız sağlıklı ve aktif olduğunda, eşine ve küçük kızına olan sevgisini fotoğraflar, komik ve eğlenceli videolar aracılığıyla gururla açıyor. Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz ve bu zor zamanda bol bol şifalı düşünce gönderiyoruz!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/03/28/matt-lanter-emergency-surgery-wife-angela-pic-message/

Yorum yapın