90 Günlük Nişanlısı: Sonsuza Kadar Mutlu mu? 7. Sezon: Oyuncularla Tanışın


Bunlar olacak mı 90 Günlük Nişanlısı çiftler mutlu sonlarına varır mı? Öğrenmek üzereyiz.

13 Temmuz’da TLC, dizinin yedinci sezonunda ilişkilerini daha fazla keşfedecek olan franchise’dan altı çifti açıkladı. 90 Günlük Nişanlısı: Sonsuza Kadar Mutlu mu?bu da 28 Ağustos’ta başlıyor. İlk olarak, hayranların favorisi Big Ed Brown ile ilişkisini koyuyor Liz Woods Yeni bir fragman, müstakbel gelinini hile yapmakla suçladığını gösteriyor.

“Lezbiyen misin?” şok olan nişanlısına sorar.

Bu sırada, Jenny Slatten ve Sumit Singhsonunda düğümü kim bağladı 90 Günlük Nişanlısı: Diğer Yol, mücadele ettiği de görülüyor. Bir kavga sırasında Jenny, kocasına ondan uzak durmasını söyler.sonsuza dek. Kimin daha fazla şok ifadesi olduğundan emin değiliz, biz mi yoksa Sumit mi? Muhtemelen Sumit, ama biz de oldukça şoktayız.

Tabii ki, bu, aynı zamanda yıldızların da yer aldığı yedinci sezonda gelecek olan dramanın sadece bir tadı. Angela Deem ve Michael İlesanmi, Elizabeth Potthast ve Andrey Castravet, Jovi Dufren ve Yara Zayave Kim Menzies ve Osman Ömer.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337875/find-out-the-fan-favorites-returning-for-90-day-fiance-happily-ever-after-season-7?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir