90 Günlük Nişanlısı Liz’in Ed ile Yaşadığı Hayal Kırıklıklarını Çözün


mutlaka değil Sonsuza dek mutlu için Ed Brown ve Liz Woods.

25 Eylül’ün bu özel ön gösteriminde 90 Günlük Nişanlısı: Sonsuza Kadar Mutlu mu?Liz, nişanlısı Koca Ed hakkındaki hayal kırıklıklarını dışa vururken bulur. Klipte, bir arkadaşına Ed’in “benim büyüdüğümü veya başarılı olduğumu görmek istemediğini” hissettiğini söylüyor.

Liz, Ed’in masaya getirdiği şeyi takdir etmezse ilişkilerini nasıl yürütebileceklerini görmek için mücadele ediyor ve “Hayatında şimdiye kadar hiçbir şeye ihtiyaç duymayan tek kişi benmişim gibi hissediyorum” diyor. ondan.”

Bunun üzerine arkadaşı, “Belki de bu yüzden kavga ediyorsunuz. Sence ona daha fazla ihtiyaç duymanı istiyor mu?”

Liz başıyla onayladıktan sonra arkadaşı, “Bundan ne kadar uzaklaşırsan, o kadar güvensiz – seni ele geçirmiyor mu?” Diye soruyor.

Ama bir kez Liz yapmak Ed tarafından desteklendiğini hissediyor musun? Spor salonuna gittiğinde.

“Fotoğraflara bakacak ve ‘Oh, o boyuta geri dönmeyi hiç düşündün mü?’ gibi olacak” diye bir itirafta hatırlıyor. “Bu biraz aşağılayıcı. Kendimi güzel hissetmiyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347175/90-day-fiance-happily-ever-after-sneak-peek-liz-unpacks-her-frustrations-with-ed?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir