9 Yaşındaki Penelope Disick, North’un 9. Doğum Günü İçin Ziplin’e Gitti: Video – Hollywood Life


Kim Kardashian Kuzey Batı Penelope Disick


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Penelope Dişi, 9, oldukça maceracı! Onun gururlu annesi, Kourtney Kardashian43 yaşındaki ortanca çocuğunun kuzenini kutlamak için bir ormanın gölgesinde zipline yaptığı 23 Haziran’da Instagram sayfasında bir video paylaştı. Kuzey Batı9. doğum günü. “Güle güle anne,” diye sakince belirtti Penelope, zipline operatörlerine gidip gidemeyeceğini sormadan önce. Penelope heyecanla platformdan atlayıp sevimli bir çığlık atmadan hemen önce kameradan bir ses, “Hazırsın kızım,” dedi.

Görünüşe göre North’un 15 Haziran’a denk gelen son tek haneli doğum günü, Kourtney yazısında bölgenin birkaç anlık görüntüsünü paylaştığı için aile üyeleriyle muhteşem bir kamp alanında kutlandı. Resimlerden bazıları, önünde şenlik ateşi olan ahşap bir kulübenin, bir okçuluk istasyonunun ve şöminenin önündeki bir masada masa oyunlarının manzarasını içeriyordu. Kardashian’ın en büyük kız kardeşi, “Kamp Kuzeyi” yazısına bir açıklama yazdı.

Açık havada kutlamanın ne zaman gerçekleştiği belli değil, ancak bu yıl Kuzey’in doğum günü için verdiği tek parti bu değil. 12 Haziran’da, kim Kardashian Kuromi’nin anime serisinden, ilk kızının anime temalı doğum günü partisinin bir TikTok’unu yayınladı, onegai benim melodi, özel bir görünüm kazandı. North, özel günü için işe alınan Kuromi karakteriyle dans ederken ve Kuromi temalı hediyeleri açarken çok heyecanlı görünüyordu.

@kimandnorth

Kuromi Zamanı💜✨

♬ Sevimli – Prod by Rose & Artsounds Chill

North’un aslında doğum gününde Kim, onun ve North’un fotoğraflarının bir slayt gösterisini paylaştı ve tatlı bir şekilde şöyle yazdı: “Doğum günün kutlu olsun bebeğim, en iyi arkadaşım, her şeyim. Senin gibisi yok!” Devam etti, “En dürüst, yaratıcı, en iyi kalpli aptal kız. Ben sadece senin annen olmayı seviyorum, bu yüzden benimle bu yolculukta olduğun için TEŞEKKÜR EDERİM. seni seviyorum [forever]”

Kourtney’nin eğlenceli kamp yeri yazısı, web sitesinde yayınlandığı gün geldi. pislik, ikinci kez Covid-19’a yakalandığını söyledi. “Çoğumuzun bir koronavirüsün ne olduğu hakkında hiçbir fikrinin olmadığı zamanları hatırlıyor musunuz? İç çekmek. Hey gidi günler. Kourt geçen hafta ikinci kez COVID’e yakalandı ve çok şükür o zamandan beri tamamen iyileşti” diye başladı blog yazısı. “Bu sefer öğrendiği en yararlı şeyleri paylaşmak istedi. Kourt’un “takıntılı” olduğu termometreden korktuğunda sesini çıkarmaya kadar işte Kourt’un COVID ipuçları.” Gönderi, bir iHealth termometresinin reklamını yaparak devam etti Kourtney, iyileşirken, Liquid IV x Poosh elektrolit karışımı ve nattokinaz ve C Vitamini takviyeleri alırken “onsuz tam hissetmediğini” söyledi. Kim ve oğlu, Aziz Batışimdi 5 ve Khloe Kardashian ve kızı gerçek Thompson4, daha önce koronavirüs testi pozitif çıktı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/23/penelope-disick-ziplining-north-birthday-video/

Yorum yapın

SMM Panel