8 Dolardan Başlayan Fiyatlarla İş, Seyahat ve Ötesi için 13 Uygun Fiyatlı Bale Daireleri


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de bu fiyatlarla beğenirsiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Yıllardır babet giymeyi düşünmediyseniz, bu değişmek üzere. Son zamanlarda, giderek daha fazla insan bir çift şık daire için topuklarını değiştiriyor gibi görünüyor ve nedenini anlamak zor değil.

Bale ayakkabıları kolayca giyilebilir, her türlü kıyafetle kullanılabilir ve neredeyse tüm gün boyunca onları çıkarmanıza gerek kalmadan giyilebilir. Diğer yeni ayakkabı trendleri kadar heyecan verici veya tartışmalı olmasa da babetler çok zarif ve zamansız bir görünüme sahiptir. Bunlar asla modası geçmeyecek ayakkabılardır ve tüm yıl boyunca babetler giyebilirsiniz. Ayrıca ofiste veya seyahat ederken giymek için mükemmel ayakkabılardır.

En iyi yanı, gardırobunuz için yeni bir çift almak için tonlarca para harcamanıza gerek yok. Aslında, 50 doların altında gerçekten şirin, en çok oy alan seçenekler bulduk. Spor bale dairelerine yeniden başlamak istiyorsanız, bu bütçe dostu seçeneklere göz atın. Amazon, Hedef, Nordstrom ve dahası.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339619/13-cute-affordable-ballet-flats-you-can-wear-from-the-office-to-an-airplane-starting-at-8?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir