8 Çocuğu Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


marie


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Peter Brooker/Shutterstock

  • Marie Osmond, en çok şov dünyası ailesi The Osmonds ile tanınan bir aktris ve şarkıcıdır.
  • Toplam sekiz çocuğu var.
  • Marie, 2011 yılında ilk kocası Steve Craig ile yeniden evlendi.
  • Yıldız şu anda Amerika Birleşik Devletleri’nde bir 2022 Noel Turu yapıyor.

Marie Osmond63, müzik ikonunun küçük kız kardeşi Donny osmond, 65 ve şov dünyası ailesi The Osmonds’un bir parçası, büyük bir aileden geliyordu, bu yüzden bu duyguyu kendi yavrularına taşıması şaşırtıcı değil. Ailesinin şarkı söyleyen grubunun bir parçası olmayan, ancak yine de 70’ler ve 80’lerde kendi country müzik yıldızlığına yükselen aktrisin toplam sekiz çocuğu var: stefan, jessica, Rachel, Michael, Brandon, Brianna, Mattave Abigail. O evli Steve Craig, daha önce 1982’den 1985’e kadar evli olduğu ve daha sonra 2011’de ikisi yeniden evlendi. Şarkıcının üçü biyolojik çocukları ve beşi evlatlık olan çocukları hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

marie çocuklar
Marie Osmond ve küçük yaşlarındaki bazı çocukları. (Peter Brooker/Shutterstock)

Stephen Blosil

Stephen, Marie’nin en büyük oğlu, 20 Nisan 1983’te Stephen James Craig olarak doğdu. Marie, Stephen’ı Brigham Young Üniversitesi basketbol oyuncusu olan ilk kocası Steve ile 1982’de evlendikten sonra karşıladı. İkisi 1985’te boşandı ve Marie müzik yapımcısıyla evlendi. Brian Blosil hemen ardından. Brian resmen Stephen’ı evlat edindi.

Stephen karısıyla üç çocuğunu paylaşıyor Claire, büyükanne Marie’nin sosyal medyasında paylaşmayı sevdiği beğeniler! Stephen, 1989 filminde göründüğünde kısa bir süre annesinin şov dünyasının ayak izlerini takip etti. Neredeyse Noel Değildi amcasının yanında, Wayne Osmond. 39 yaşındaki oyuncu ayrıca 2003 yılında bir albüm çıkardı. aldığın bu.

Jessica Marie Blosil

Jessica, Marie’nin ilk çocuğu ve şimdi eski kocası Brian, o doğduktan yaklaşık iki yıl sonra (17 Aralık 1987) evlat edinildi. Jessica, annesinin aksine, Utah, Provo’da polis memuru ve danışman olarak çalışarak dikkatlerin dışında kalmayı tercih etti.

2009’da Jessica biseksüel olduğunu açıkladı ve uzun süredir birlikte olduğu kız arkadaşıyla evlendi. sara, on yıl sonra. Marie uzun zamandır kızına destek oluyor ve 7 Temmuz 2019’da birlikteliklerini tatlı bir fotoğrafla kutluyor. instagram. “Sevgili kızım Jessica ve yeni eşi Sara’yı tebrik ederim!” haykırdı. “Böylesine mutlu bir olaydan ayrı olmak için o gün uçarak geldiğim için çok mutluyum! İkinizi daha fazla sevemezdim! Ailemize hoşgeldin!”

Rachel Lauren Blosil

Rachel Krueger, Marie Osmond ve Brianna Blosil
Rachel Krueger, Marie Osmond ve Brianna Blosil 2018’de 45. Yıllık Gündüz Emmy Ödüllerine katıldılar.

Rachel, Marie ve Brian’ın 19 Ağustos 1989’da doğan ilk biyolojik çocuğuydu. Haftalık Daha Yakın, Rachel nihayetinde annesinin şarkıcı ayak izlerini takip etmedi, bunun yerine kostüm tasarımcısı ve saç stilisti olmayı seçti. Rachel kocasıyla evlendi, Gabriel Kruger2013’te küçük bir Park City, Utah töreninde ve iki çocukları birlikte paylaşıyorlar, Roket Yeşim ve Kurt.

Michael Blosil

Michael, Marie ve Brian’ın 4 Mayıs 1991 doğumlu bir sonraki evlatlık çocuğuydu. Ne yazık ki, 2010 yılında intihar ederek öldü, çünkü Marie, oğlunun ayıklığı nedeniyle büyük ölçüde zorbalığa uğradığını açıkladı. Kederli anne, 2017’deki doğum gününde merhum oğlunun büyükannesinin doğum gününde doğduğunu paylaşarak tatlı bir övgü yayınladı. “Seni seviyorum meleğim!” altyazılı acı tatlı gönderi.

Brandon Warren Blosil

Marie ve Brian, Brian’ı bebekken evlat edindiler ve doğum gününün Kasım 1996’da olduğu ortaya çıktı. biraz müzik işine girerek, grubu, Navarre, tam olarak Osmond Ailesi tarzı değil. Las Vegas, Nevada merkezli grup kendilerini “metalcore” olarak tanımlıyor ve daha keskin bir rock sesine sahip.

Brianna Patricia Blosil

Başka bir evlatlık olan Brianna, 19 Kasım 1997’de doğdu ve şu anda makyaj sanatçısı olarak çalışıyor. Brianna evli David Schwep ve çift birlikte iki çocuğu paylaşıyor, Maude Bailey-Moon Schwep ve Mabel Amarantha-Rayne Schwep. Brianna, 2019’da doğumunun ardından çocuk yoğun bakım ünitesine yerleştirilen ilk çocuğu olan Maude ile bazı zorluklarla karşılaştı. İNSANLAR. Neyse ki yeni doğan bebek atlattı ve Brianna 9 Ağustos 2020’de Mabel’ı doğurmaya devam etti. Instagram gönderisine dokunmak geldiğinde, yenidoğanın hayatın neşeyle ilgili olduğunu bir “hatırlatıcı” olduğunu belirterek.

Matthew Richard Blosil

Matthew, Marie’nin Brian’dan ikinci biyolojik çocuğu ve 6 Temmuz 1999’da doğdu. Matthew, daha önce lise grubunda saksafoncu olarak ülke çapında seyahat etmiş, Carnegie Hall’da ve Macy’s Day’de performans sergilemiş olan annesi gibi çok müzikaldir. Geçit töreni. Matthew, 2021’de 22. doğum gününü kutlayan “Meet Me in Montana” şarkıcısının en küçük oğludur. “Doğum günün kutlu olsun!!! 22 yaşındasın! Seni çok seviyorum!!!”, Marie fışkırdı Instagram gönderisi.

Abigail Olive May Blosil

Marie’nin ekibinin en küçüğü, 5 Eylül 2002’de doğan Abigail’dir. Abigail, ağabeylerinin aksine hala gençlik yıllarının tadını çıkarmaktadır ve kısa bir süre önce 2021’de lise son sınıfını tamamlamıştır. Abigail henüz 2007 civarında, Marie ve Brian kendi yollarına gitmeye karar verdiğinde aile içinde bazı gerginliklerle karşılaştı.

Daha önce de belirtildiği gibi, “Paper Roses” şarkıcısına göre Marie, üvey baba rolünü oldukça iyi yerine getiren ilk kocası Steve ile yeniden evlendi. “Steve’den daha çok sevdiğim veya saygı duyduğum birini asla bulamayacağımı biliyorum. Çocuklarım için harika bir baba olduğu kadar harika bir adam olan Stephen’la hayatımı paylaşmak için çok mutluyum ve sabırsızlıkla bekliyorum” dedi. Haftalık Daha Yakın.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/marie-osmond-kids-4528160/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir