8.700 5 Yıldız İncelemeli Bu Kulaklık Temizleme Kalemi 9 Dolara Satışta


Gerçek Amazon müşterilerinin ne düşündüğünü merak ediyor musunuz? Aşağıdaki incelemelere göz atın.

“Bu şeye bayıldım! Apple AirPods’umu zaten temizledim ve metal kalem ucu oraya sıkışmış inatçı parçaları çıkarmayı başardı. Sadece nazik ol, oldukça keskin.”

“Bu küçük aygıtı sevdim. AirPods’umu bugün temizledim ve her zaman onları temiz tutmaya çalışmama rağmen, ağın yanındaki dar kenarlara girmek zor. Bu ürün bunu ve daha fazlasını çözdü! %100 temizlemesi neredeyse imkansız olan ağ. Yumuşak fırça aparatıyla AirPod’larım neredeyse yepyeni! Kocam için bir çift sipariş ettim. Kesinlikle tavsiye ederim.”

“Neredeyse hiç ses çıkmadığı için sol AirPod’umun iyi durumda olduğunu sanıyordum, ama görünüşe bakılırsa biraz temizliğe ihtiyacı vardı! Küçük kazma ve fırça, tüm pislikleri çıkarmak için gerçekten iyi bir iş çıkardı. İnanılmaz temizleme aracı.”

“Bunu AirPods Pro’yu temizlemek için kullandım ve harika çalışıyor, ancak dar alanlardaki diğer şeyleri temizlemek için harika olduğunu fark ettim. Keşfettiğim diğer tüm kullanımlar için 10 taneye daha ihtiyacım var.”

“Bunları bir TikTok videosunda gördüm ve bir şans verdim. Farklı aile üyeleri için üç tane sipariş ettim ve oğlum, yaptığım için çok mutluyum! Bu ürün harika! Yapacağını söylediği şeyi tam olarak yapıyor. Fırça, lekeleri temizlemede olağanüstü. telefonumun ve AirPods’umun hoparlörlerinde küçük ızgaralar var.Kulak parçalarınızdan büyük tıknaz kulak kiri çıkarmak için kullanabileceğiniz bir toplayıcı var ve uzun sıska değnek şarj çantama uzanıyor ve tüm çöpleri oradan alıyor. Bu bir kazan-kazan kazanı!”

“AirPod’larımı fırçalarla bu kadar temiz hale getirmeyi beklemiyordum. Ürünü çoğunlukla uç için aldım. Üç, uç ve her iki fırçayı da kullandıktan sonra AirPod’larım neredeyse yepyeni görünüyor! Kullanmak zorunda kalmadım. onları temizlemek için başka bir şey ve güzel bir bonus olarak, uzun fırça kasayı temizler. AirPod’larınız için güvenli, hızlı ve etkili bir temizleme aracı şiddetle tavsiye ederim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345127/this-best-selling-earbud-cleaning-pen-has-8-700-5-star-amazon-reviews-it-s-on-sale-for-9?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir