76 yaşındaki Cher, 36 yaşındaki AE ile İlişkisini Savunuyor: “Aşk Matematik Bilmiyor” – Hollywood Life


76 yaşındaki Cher, 36 yaşındaki AE ile İlişkisini Savunuyor: "Aşk Matematik Bilmiyor" - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SON JEDI / BACKGRID

“Kağıt üzerinde bu bana bile tuhaf geliyor” Cher 24 Kasım’ın erken saatlerinde tweet attı. 76 yaşındaki Cher, yeni aşkının Alexander “AE” Edwards 36 yaşındaki yeni erkek arkadaşı AE’den iki kat daha yaşlı olduğu düşünülürse bu biraz tuhaftı. Ancak Cher, yeni sevgilisinin “[love] matematik bilmiyor” ve ilişkiyi ya da yaş farkı nedeniyle karşılaştığı tepkiyi terletmeyecek.

“Eğer sen [are] AE ile mutlu, yani gerçekten mutlu, o zaman kimin umurunda? Bir kişinin mutluluğu, diğerlerinin ne düşündüğüne veya söylediğine bağlı değildir” diye yanıtladı bir hayran. “Bebeğim, BİRAZ 2 MART FARKLI BİR BATARİST. I Dance 2 One, ”Cher yanıt olarak tweet attı. “Bebeğim, KEYFİNİ ÇIKAR !!! Sen mutlak bir efsanesin ve her erkek sana sahip olduğu için şanslı olur. AE şanslı bir adam ve bunu biliyor gibi görünüyor, bu yüzden sadece onunla devam edin ve keyfini çıkarın, sadece bir canımız var!!!!” Cher’in kalp emojisiyle yanıt verdiği başka bir hayran ekledi.

Matematik tweetinden önce Cher, AE’nin “takıldığı” bir fotoğrafını tweetledi ve “biz yetişkiniz” ekledi. Ayrıca bir çift olarak “mutluyuz” ve yeni erkek arkadaşının en çok hayran olduğu özelliklerinden birinin onun “Kibar, Akıllı, Komik…& Biz” olması olduğunu söyledi. [kiss] Gençler gibi.”

76 yaşındaki Cher, 36 yaşındaki AE ile İlişkisini Savunuyor: "Aşk Matematik Bilmiyor" - Hollywood Life
(SON JEDI / BACKGRID)

“36 yaşında [and] içinde [the] Sonunda, ortada buluşana kadar peşimden geldi. o [the] tutarlı olan, ürkek olan benim. Birbirimizi seviyoruz…. BAYANLAR ASLA VAZGEÇMEZ.” Ayrıca nasıl başvurdu AE ile Paris Moda Haftası’nda tanıştı Balmain şovu için lateks bir catsuit giydiğinde. “Ne One Wanted 2 yapmak [a] Paris’e uzun bir yolculuk ve ardından Paris sihirdi.

Cher ve AE, ayın başında West Hollywood’daki Craig’s’te bir randevu gecesine gittiklerinde romantizmini başlattılar. Bundan önce, AE bağlantılıydı kehribar gülve ikisi, 2019’da bir oğlu birlikte karşıladı. Randevu gecesinin ardından Cher, romantizmi doğruladı. “Bizi savunmuyorum” diye tweet attı. Nefret edenler nefret edecek. Mutlu olmamız ve kimseyi rahatsız etmememiz önemli değil. Bir hayran, AE’nin sana olduğun kraliçe gibi davranmasının daha iyi olacağını söylediğinde, Cher öyle olduğunu söyledi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/24/cher-defends-relationship-alexander-edwards-age-gap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir