64.100+ 5 Yıldızlı İncelemeyle 8 Dolarlık El Kremi Kuru Ellerimi Canlandırdı


Alışverişe tam olarak hazır değilseniz, mutlu Amazon müşterilerinin bu incelemelerine göz atın.

O’Keeffe’nin Çalışan Eller El Kremi İncelemeleri

Bir müşteri, “Bence piyasadaki en iyi ağır hizmet tipi çatlak cilt iyileştirici losyon. Çoğu hasar 4 gün veya daha kısa sürede onarılır. Ağrı 1 gün veya daha kısa sürede geçer. Biraz mumludur, ancak rahatsızlık vermeye değer. Eşim de tamamen aynı fikirde.”

Bir diğeri, “Bu benim için işe yarayan tek nemlendirici. Bir ilkokul öğretmeni olarak ellerimi ortalama bir insandan çok daha fazla yıkıyorum. Sık sık kurur ve çatlarlar. Çatlamış kuruluğumu gerçekten geri kazandıran tek şey bu. cilt. Her gece yatmadan önce düzenli olarak uygularım. Hile yapar mı?”

Bir başkası, “Son derece hassas bir cildim ve kilde çalıştığım için ellerimde sıklıkla alevlenen egzama var. Bu ürünü seviyorum çünkü uygularken cildimi tahriş etmiyor, yağlı kalmıyor ve aslında kuru cildi ve egzamayı temizlemeye yardımcı olur.”

Bir Amazon müşterisi, “Şimdiye kadarki en iyi el losyonu. Kuru parmak uçları için harika. Aradaki farkı iki gün kadar az görebiliyorsunuz” dedi.

Ürünün bir hayranı, “Tanımlandığı gibi çalışıyor. Olası egzama nedeniyle sağ elimde birkaç kuru cilt lekesi vardı ve bu madde cildi sadece 2 gecede tamamen pürüzsüzleştirdi. Tavsiye ederim.”

“Bu şey altın değerinde. Aylarca ellerim için o kadar çok şey denedim ki hiçbir şey ellerimi iyileştirmedi. Dışarıya çıkıyordum ve ellerim düzeliyordu ve 5 dakika sonra elleri ağrımaya başlıyordu. Sonra bu şeyi aldım ve kelimenin tam anlamıyla bir gecede ellerim çok daha iyiydi.Keşke ilerlemenin bir fotoğrafını çekseydim, ama sadece 3 gün sürdü, çok hafif bir kremle her şeyi tamamen tersine çevirdi. bunu haftada birkaç gece kullanmaya devam ediyor ama krem ​​çok ileri gidiyor ve çok iyi çalışıyor” diye yorumladı bir müşteri.

Başka bir müşteri, “Bu, ellerimi gerçekten nemlendirdi. Sürdüğünüzde su gibi çok ince bir his veriyor. Elinize sürdüğünüzde nemlenmiş hissedin. Hiç yağlı bir his yok. Bu kremi çok seviyorum!”

Daha harika ürünler arıyorsanız, en popüler Amazon sivilce tedavileri burada.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347607/o-keeffe-s-hand-cream-review?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir