6 Yıl Sonra Boşandığı Bildirildi – Hollywood Life


6 Yıl Sonra Boşandığı Bildirildi – Hollywood Life
İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

haberler kötü Rupert Murdochonun için ve Jerry Salonu, Mick Jagger’ın Ünlü eski, bir rapora göre boşanmaya hazırlanıyor New York Times. Yayın, “kararı bilen iki kişinin”, 91 yaşındaki Rupert ve 65 yaşındaki Jerry arasındaki bölünme hakkında onlarla konuştuğunu, ancak yalnızca “kişisel bir konuyu tartışmak için anonim olarak konuşabildiklerini” kaydetti. HollywoodYaşam bu rapor hakkında yorum yapmak için iletişime geçti ve bu gönderiyi herhangi bir ek bilgi ile güncelleyecek.

Rupert ve Jerry, 85. doğum gününe bir hafta kala 4 Mart 2016’da Londra’da evlendi. Bu, daha önce bir girişimci ve yatırımcı olan Wendi Deng ile 1999’dan 2014’e kadar evli olan Murdoch’un dördüncü boşanması olacak. Murdoch, eski bir gazete muhabiri olan ikinci karısı Anna’dan otuz yılı aşkın bir süre sonra 1999’da boşandı. İlk karısıydı Patricia Booker1965’te boşandığı Avustralyalı bir model.

Jerry, Mick Jagger ile ünlüydü ve 1990’da bir törenle Rolling Stones solisti ile evlendi. Ancak, sendika dokuz yıl sonra feshedildi ve tam olarak yasal olmadığı görüldü. Böylece, Mick’in evlilik sayısı sadece 1’de ve bu Bianca Jagger içindi.

Rupert ve Jerry arasındaki bu ayrılık Murdoch’ın medya imparatorluğunu etkilemeyecek. başına NYT: “Murdoch ailesinin Bay Murdoch’un kurduğu şirketlerdeki hisseleri, sıkı bir şekilde yönetilen bir tröstte bulunuyor. Bay Murdoch, bu vakıf üzerindeki oy haklarını en büyük dört çocuğuyla – Lachlan, Elisabeth, James ve Prudence – arasında paylaştırdı ve onları hiçbir zaman başkaldırılamayacak şekilde ayarladı.” Bununla birlikte, bölünme ona pahalıya mal olursa, “iş imparatorluğunda yankılanabilir”.

Bu gönderi güncelleniyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/22/rupert-murdoch-jerry-hall-split-divorce/

Yorum yapın

SMM Panel