6. Sezon Prömiyerine Özel Bakış – Hollywood Life


Bir hasta yanık tedavisi görüyor. Doktorlar kısa sürede bu yaralanmada görünenden daha fazlası olduğunu fark ettiler. Yerleşik 6. sezon prömiyeri. Hemşire Ellen, Atlanta’yı Alabama ile karıştırdığında hastayı düzeltmek zorundadır. Hasta bir telefon alır ve telefonunu yere düşürür. Conrad onu ona geri verir.

Matt Czuchry
Matt Czuchry, ‘The Resident’ 6. sezon galasında. (TİLKİ)

Hasta hızla işine geri dönmeye çalışır. Conrad yürüyüşünün kapalı olduğuna dikkat çekiyor. Cade yanına gelir ve bunun “onu bir ay içinde ikinci kez tedavi ettiğimiz” olduğunu not eder. Feldman, bu hastanın neden bu kadar kazaya meyilli olduğunu öğrenmenin zamanının geldiğini düşünür ve hastaya geri durmasını söyler.

Conrad, Billie’yi bir nöro muayene için gemiye almak istiyor. Cade baştan bunun gerekli olduğunu düşünmüyor. Gerçekten neler olup bittiğini anlamak için izleyecekleri ilk yol bir toksikoloji taraması olmalıdır.

6. sezon galasının özeti şöyledir: “Padma’nın hamileliği tehlikeli bir hal aldığında, doktorlar bir çözüm bulmak için bir araya gelir ve bir mucize gerçekleştirmek için Ian’a dönerler. Bu sırada Conrad, aşk hayatıyla ilgili bir karar verir ve Devon, Chastain’de kendi klinik denemelerini yönetir.

Yerleşik
6. sezon galasında Feldman, Conrad ve Cade. (TİLKİ)

Geçen sezonun sonunda, Yerleşik Conrad’ın Billie veya Cade ile bir romantizm peşinde olup olmayacağı konusunda her şeyi açık uçlu bıraktı. HollywoodYaşam EP’den ÖZEL olarak öğrendim Andrew Chapman Conrad’ın yeni sezonda “özellikle bu kadınlardan birine olan duygularını keşfedeceğini” söyledi. Bu özel önizlemeden, o kadının kim olduğundan henüz emin değiliz.

Conrad’ın hayatı, Nic bir araba kazasından sonra trajik bir şekilde vefat edince alt üst oldu. Emily VanCamp, diziden ayrıldıktan sonra önemli bir flashback bölümü için geri döndü, ancak şimdi Nic ve Conrad’ın aşk hikayesini anlatan kitabı kapatmanın zamanı geldi. “Bu geri dönüşlerin Nic ve Conrad’ın ilişkisine getirdiği kapanıştan çok mutluyduk. Conrad’ın Nic’in anısını ve bu ilişkinin yoğunluğunu onurlandırırken devam etmeye hazır olduğunu hissediyoruz,” dedi Andrew.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/20/the-resident-preview-season-6-premiere-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir