6 Ay Sonra İlişkilerini Bitirirler. – Hollywood Hayatı


Madonna


Galeriyi görüntüle

Madonna64 ve Andrew Darnell – kendisinden 31 yaş küçük olan – birlikte yaklaşık altı ay sonra kendi yollarına gittiler, Altıncı Sayfa raporlar. “Sadece çok sıradan bir şeydi [with Darnell] yani kalbi kırık değil. Sadece kötü bir zamanda geldi, ”dedi içeriden biri çıkışa. “Andrew ile çok eğlendi ama asla aşk ya da onun gibi bir şey olmadı.” Kaynak ayrıca Andrew’un kendi yaşına daha yakın birine geçtiğini iddia etti. HollywoodYaşamı raporun teyidi için Madonna’nın temsilcisine ulaştı.

Çift, Madonna’nın o zamanlar 28 yaşında olan üç yıllık sevgilisinden ayrılmasından kısa bir süre sonra geçen yıl bir fotoğraf çekiminde tanışmıştı. Ahlamalık WilliamsNisan 2022’de. “Vogue” hit yapımcısına yakın bir kişi, “Madonna gelişigüzel bir şekilde Andrew Darnell ile çıkıyor ve bazı arkadaşları onun 23 yaşında olmasının biraz garip olduğunu düşünse de, Madonna hiç umursamıyor gibi görünüyor” dedi. ile HollywoodYaşamı ÖZEL olarak Eylül 2022’de. “Yaşın kiminle çıkacağı ve kiminle çıkmayacağı konusundaki kararını etkilemesine asla gerçekten izin vermedi ve Madonna sakinleşecek gibi görünmüyor ve yerleşmek de istemiyor.”

Madonna
Madonna, 65. Yıllık Grammy Ödülleri’nde konuşmaya hazırlanıyor (Fotoğraf: Rob Latour/Shutterstock)

“Şu anda en iyi hayatını yaşıyor ve eğleniyor. Andrew ona şu anda hayatında istediği türden bir tutku veriyor ve son ayrılığından sonra sadece eğlenmek istiyor, ”diye devam etti kaynak. “Kimseye zarar vermiyor ve Andrew tamamen onunla ilgili.”

Madonna ve Andrew ilişkilerini çok özel tuttular ve aşkları boyunca asla kırmızı halıda birlikte yürümediler. Ancak, Ağustos 2022’de çiçek açan model, kendisinin iki fotoğrafıyla ilişkileriyle alay etti. Madonna’ya yakınlaştı parti gibi görünen bir yerde. onun birinde instagram gönderiler, görüldü BuradaMadonna, adam kırmızı bir masanın üzerinde yatarken dilini karın kaslarının üzerine koydu. Madonna’nın programında görünmüyor. instagram bu yazı itibariyle beslemek.

Bildirilen ayrılık, pop ikonunun, 2023 Grammy Ödülleri’ni memnuniyetle karşıladıktan sonra alevlenen başarısız plastik cerrahi söylentileriyle dalga geçmesinden birkaç gün sonra geldi. Kim Petras Ve Sam Smith seksi hitleri “Unholy” performansı için sahneye. Hayranlar, Madonna’nın yüz hatlarıyla ilgili endişelerini dile getirmek için hemen sosyal medyaya yöneldi, hatta bir eleştirmen bile onu aramak “eski yüzünün üzerine gerilmiş bir robocops yüzü”. Bununla birlikte, görünüşüyle ​​dalga geçtiği için insanları azarlamak için Instagram’a atladıktan birkaç hafta sonra, Madonna aşağıdaki özçekimi paylaştığında rahatsız görünmüyordu. twitter.

“Bak şimdi ne kadar tatlıyım, ameliyattan kaynaklanan şişlikler indi. Lol,” diye alaycı bir şekilde, üzerinde beyaz harflerle “Ruhsal Olarak Aç” yazan siyah bir beyzbol şapkası taktığını gösteren selfie’ye altyazı yazdı. Madonna’nın cildi bir filtreyle pürüzsüz görünüyordu ama dolgun dudakları ve eğlenceli örgülü turuncu saçları ile genç görünüyordu. “Maddi Kız” en iyi hayatını yaşıyor gibi görünüyor!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/24/madonna-andrew-darnell-split-end-relationship/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir