58 yaşındaki Courteney Cox Kendine Komik Bir Z Kuşağı Kızı Makyajı Yapıyor – Hollywood Life


Courteney Cox


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: APEX / MEGA

Courteney Cox havalı bir annedir. 58 yaşındaki Arkadaşlar alum, 22 Şubat Çarşamba günü kendisine bir Gen-Z makyajı yaptı ve bunu tüm arkadaşlarına gururla gösterdi. instagram Takipçiler görmek için. Paylaştığı video, fikrin, modaya uygun saç ve makyaj görünümlerinin Pinterest fotoğraflarında gezinirken ortaya çıktığını ortaya çıkardı. “Şu Gen Z kızlara bakın, çok tatlılar. Bunu yapmak istiyorum, dedi yüzünde heyecanlı bir ifadeyle.

Video, Z Kuşağı bir gencin annesi olan Courteney’e atladı ve aynanın önünde kanatlı göz kalemi, balonlu at kuyruğu, orta kısım ve diğer şeylerle kendini hazırladı. Daha sonra ne tür moda kıyafetleri bir araya getirebileceğini görmek için hevesle dolabını açtı. Sonunda bir çift alçak bol kot pantolon, süper kırpılmış ve eskitilmiş bir üst ve batik bir kapüşonlu giydi. Video, selfie çekerken gözle görülür şekilde telaşlanan Courteney’i aramak için eve biri girdiğinde aniden sona erdi.

“Bunu doğru mu öldürüyorum?” the Bağırmak aktris, tarafından “Kutsal Olmayan” olarak ayarlanan eğlenceli gönderiye açıklama yaptı. Sam Smith Ve Kim Petras. Hayranlar, Courteney’e görünüşü salladığı ve bütün gün öldürebileceği konusunda güvence vermek için hemen videonun yorum bölümüne gitti. Bu arada, düzinelerce kişi, neredeyse orada olmayan üst kısım sayesinde sergilenen aktrisin karın kaslarına hayran kaldı. Bir hayran “Vay canına 60’ı zorluyorum ve vücut 20’lerimde olduğumu söylüyor” yorum yaptı. “Herhangi bir Z kuşağı kraliçesinden daha ateşli görünmüyorsun!!!” bir diğer fışkıran. Bir üçüncüsü, 50 yaşının bir gün üzerinde olmasına şaşırdığını ifade etti. “Cidden nasıl 50 yaşın üzerindesin? Harika görünüyorsun!!!!” Onlar haykırdı.

Courteney, 2022’de yaptığı bir röportajda hem olduğundan daha genç göründüğünü hem de kendini daha genç hissettiğini açıkladı. Pazar günleri. “Genç olduğumu hissediyorum. 30’larında bir sürü arkadaşım var ve bunu düşünmüyorum. Bana göre, gerçekten çalışana kadar aynı yaştayız, ”diye açıkladı. “60 yaşında olmanın yanlış bir tarafı yok, buna inanamıyorum,” diye devam etti. “Zaman çok hızlı geçiyor. Daha ayakları yere bastığıma şüphe yok, hayatımda çok şey öğrendim – nelerden keyif almam, neleri daha çok yapmaya çalışmam ve neleri bırakmam gerek.”

Güzel bir şekilde yaşlanmasına rağmen, Courteney aynı röportajda bir keresinde kendini daha yaşlı görünmekten alıkoymaya çalışarak hata yaptığını itiraf etti. “Gittiğiniz bir zaman vardı, ‘Ah, değişiyorum. Daha yaşlı görünüyorum.’ Ve bunu kovalamaya çalıştım [youthfulness] yıllarca,” diye hatırladı. “Ve fark etmemiştim ki, ah kahretsin, aslında enjeksiyonlarla ve yüzüme şimdi asla yapmayacağım şeyler yaparak gerçekten garip görünüyorum.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/23/courteney-cox-gen-z-girl-makeover-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir