50 Doların Altındaki Bu Sevimli Pijama Takımları Güzellik Uykunuzu Yükseltecek


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Kayıp uykunuzu telafi etmek için her sabah bir fincan kahveye ihtiyacınız olsun ya da her gece tam dokuz saatlik kesintisiz bir uykuya ihtiyacınız olsun, tamamen anlıyoruz. Uyku, özellikle de geçen hafta sonu herkesin uyku programını alt üst eden gün ışığından yararlanma saati ile zor bir şey olabilir. Bazen ihtiyacın olan tek şey bir eğlenceli pijama takımı kaliteli kapalı göz elde etmek için.

Bir gece güzellik uykusunun büyük hayranları olduğumuz için Cosabella, Nordstrom Rack ve Victoria’s Secret gibi markaların süper şık pijamalarını topladık. Bu sevimli pijama takımlarında kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. veriyorlar O kız enerjisi Bu pijamaların çok şık ve rahat olduğundan bahsetmiyorum bile, akşam yemeğine kadar hala üzerinde olursa sorun olmaz. söylemeyeceğiz!

Takıntılı olduğumuz bazı sevimli ve rahat pijama takımları için aşağı kaydırın ve şık Z’leri yakalayın!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1250424/these-cute-and-comfy-pajama-sets-for-under-dollar50-will-elevate-your-beauty-sleep?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir