50 Doların Altındaki Bu 66 Barbiecore Hediyesiyle Pembe Düşünün


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de bu fiyatlarla beğenirsiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!.

Barbie kesinlikle yakın zamanda ivme kaybetme belirtisi olmayan bir an yaşıyor. Elbette birçoğumuz vizyona girecek film için geri sayım yapıyoruz ama bu arada bebeğin parlak estetiğini de göz önünde bulundurarak alışverişe devam edeceğiz. İster kendiniz için alışveriş yapıyor olun, ister bu Noel’de ve Hanukkah’ta tatil hediyeleri arıyorsanız, Barbie’yi aklınızda bulundurmanız harika bir fikir. Hep.

Barbiecore stili sonsuza kadar trend olacak. Sonsuza dek ikonik Barbie’den ilham alan bu ceketler, ayakkabılar, aksesuarlar, ev eşyaları, mayolar ve güzellik ürünleri ile sevdiklerinize cesur olmaları için ilham verin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358296/think-pink-with-these-66-barbiecore-gifts-under-dollar50?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir