50 Dolara 244 Dolar Değerinde Cilt Bakımı Alın: Peter Thomas Roth, Tula ve Daha Fazlası


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Cilt bakımı rutininizi bulmak çok fazla deneme yanılma gerektirebilir. Ve ne yazık ki, bu genellikle siz onu doğru yapana kadar cildinizle aynı fikirde olmayan ürünlere para harcamayı içerir. Rejiminizi yenilemek ve bazı yeni ürünleri denemek istiyorsanız, fırsatlar ve indirimler için tetikte olmak akıllıca olacaktır.

Dermstore bir araya getirmek bir set Peter Thomas Roth, TULA Skincare, Boscia, 111SKIN, iS Clinical, REN Clean Skincare, Revision Skincare ve VERSO’nun ürünleriyle en etkili cilt bakımı maskelerinden ve aletlerinden bazılarıyla. Bu ürünleri ayrı olarak satın aldıysanız, 244 ABD dolarına mal olur, ancak bu paket yalnızca 50 ABD dolarıdır.

Amacınız cildinizi pürüzsüzleştirmek, arındırmak ve nemlendirmekse, bu paket mükemmel rutininizi oluşturmaya yönelik ilk adımınızdır. Tükenmeden önce bu fırsatı satın alın. Not: Bu aynı zamanda cilt bakımı meraklısı arkadaşlarınız için de harika bir hediye.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362578/get-dollar244-worth-of-skincare-for-dollar50:-peter-thomas-roth-tula-boscia-111skin-is-clinical-and-more?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir