50 Cent, Tory Lanez’in Vurulması Nedeniyle Megan Thee Stallion’dan Özür Diledi – Hollywood Life


50 Cent, Tory Lanez'in Vurulması Nedeniyle Megan Thee Stallion'dan Özür Diledi - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Priscilla Grant/Everett Koleksiyonu/David Fisher/Shutterstock

50 Cent hakkındaki sözlerini geri aldı. Megan sana aygır/ Tory Lanez ikinci kez çekim. Süperstar rapçi/yapımcı, “Savage” adlı şarkıcıdan son zamanlarda konuk olduğu bir programda özür dilemek istedi. 92.3 Gerçek. Hikayenin onun tarafından şüphe ettikten sonra çok geciktiğini söyledi, ancak mahkeme Tory’yi 2020 olayı sırasında Megan’ı ayağından vurduğu için saldırıdan suçlu bulmak için kanıt sunduğunda yanıldığını anladı.

50 Cent, 2020’de Megan’la atışma konusunda alay ettiği için üzgün olduğunu söylemesine rağmen, Megan onunla oturduktan sonra ona bir daha inanmadı. Gayle Kral Nisan 2022’deki bir röportaj için. Megan, o sırada Tory ile cinsel bir ilişkisi olduğunu reddetti, bu da 50’lerin şüphesine neden oldu. Megan daha sonra mahkemede bu sözleri geri aldı ve Tory ile yakın olduğunu itiraf etti.

50 radyo programında “Megan Thee Stallion’dan özür dilemek istiyorum” diye başladı. “Bazı şeyler söyledim… yayınladım… sosyal medyada. Gayle’a söylediğinde… Gayle, Tory Lanez ile yakın olup olmadığını sorduğunda ve ‘ne? hayır.’ ‘Ah hayır, yalan söylüyor’ gibiydim.

50 Cent, Tory Lanez'in Vurulması Nedeniyle Megan Thee Stallion'dan Özür Diledi - Hollywood Life
50 Cent, Tory Lanez’in vurulması nedeniyle Megan Thee Stallion’dan özür diledi. (Priscilla Grant/Everett Koleksiyonu/David Fisher/Shutterstock)

“Bundan sonra bana yalan söylüyormuş gibi geldi” diye devam etti. “İnternette çok küçük şeyler belirirdi ve ben bunu desteklemezdim. Özür dilemem gerektiğini hissetmemin tek nedeni, o telefon konuşmasını duyduğum zamandı,” diye ekledi, birçok kişinin Tory’nin hapishanedeki suçunu kabul ettiği ve jüri üyeleri için oynanan hapishanedeki telefon konuşmasının tüten, ahem, silah olarak gördüğü şeye atıfta bulunarak. . 50, “Mahkemede de muhtemelen insanları etkileyen şeyin bu olduğundan eminim” diye ekledi.

Gayle röportajı sırasında Megan, bir partiden erken ayrılma konusundaki bir tartışmanın ardından Tory’nin onu vurmasının ardından yaralandığı olayı anlattı. Megan o sırada Gayle’a, “Bu bir tartışmaydı, çünkü ben gitmeye hazırdım ve diğer herkes gitmeye hazır değildi,” dedi ve vurulmadan önce arabada neler olduğunu açıkladı. “Ama bu, normal arkadaş olayı gibi. Mesela sürekli saçma sapan şeylerle uğraşıyoruz. Ama asla kimseye elimi sürmem. Sesimi hiçbir zaman çok yükseltmedim. Bu, işlerin bu kadar çılgına dönmemesi gereken zamanlardan biriydi.”

50 Cent, Tory Lanez'in Vurulması Nedeniyle Megan Thee Stallion'dan Özür Diledi - Hollywood Life
Tony Lanez, Megan Thee Stallion’un vurulmasıyla ilgili saldırıdan suçlu bulundu.(Earl Gibson/Shutterstock)

Daha sonra arabadan indiğini ve olayın o sırada meydana geldiğini söyledi. “Sanki her şey çok hızlı oluyor. Ve tüm duyduğum bu adamın çığlıkları. “Dans et kaltak” dedi. Megan, Tory’nin araba kapısının camından ona doğru ateş ettiğini iddia etti. “Gerçekten çok korktum çünkü daha önce hiç bana ateş edilmemişti.” Daha sonra arabadan indiğini ve olayın o sırada olduğunu söyledi. “Sanki her şey çok hızlı oluyor. Ve tüm duyduğum bu adamın çığlıkları. “Dans et kaltak” dedi. Megan, Tory’nin araba kapısının camından ona doğru ateş ettiğini iddia etti. “Gerçekten korkmuştum çünkü daha önce hiç bana ateş edilmemişti.”

Aralık ayında mahkeme Tory’yi saldırıdan suçlu buldu. gerçek adı olan rapçi Daystar Shemuel Shua Peterson, şimdi cezasını bekleyecek ve 24 yıla kadar hapis cezasına çarptırılabilir. Kendisi de Kanadalı olduğu için sınır dışı edilme tehlikesiyle karşı karşıya.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/11/50-cent-apologizes-megan-thee-stallion-tory-lanez-shooting/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir