5 Çocuğu Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


James Caan Scott Caan


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

James CaanSonny Corleone’yi ünlü bir şekilde canlandıran aktör vaftiz babası ve eski NFL’de koşarak oynadığı için Emmy’ye aday gösterildi Brian Piccolo biyografik filmde Brian’ın Şarkısı6 Temmuz’da 82 yaşında öldü. elf Aktörün ailesi onun Twitter sayfasından ölümünü doğruladı, “Aile, sevgi ve içten başsağlığı dileklerini takdir ediyor ve bu zor zamanda onların mahremiyetine saygı duymaya devam etmenizi istiyor.” Ölüm nedeni belirtilmedi.

James dört kez evlendi ve evlilikleri boyunca beş çocuğu oldu. İlk önce düğümü bağladı Dee Jay Mathis 1960 yılında bir kızı karşıladı ve Tara, 57, 1966 boşanmalarından önce onunla birlikte dünyaya geldi. Sonra evlendi Sheila Marie Ryan, oğlunu kim doğurdu Scott, 45. Sendika sadece bir yıl sürdü ve Ingrid Hajek 1990’da oğulları oldu İskender, 31, birlikte. En son evliliği Linda Stokes1995’ten 2017’ye kadar sürdü. İki oğlu birlikte dünyaya getirdiler: James Arthur, 26 ve Jacob Nicolas, 23. Ünlü aktörün çocukları ve bugün ne yaptıkları hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

James Caan Scott Caan
James Caan ve oğlu Scott Caan, 2011’de ‘His Way’ filminin galasına katıldılar (Fotoğraf: Shutterstock)

Tara Caan

Tara görünüşe göre James’in kariyerine ilgi duymadı ve hayatını spot ışıklarının dışında yaşadı. Babasına hayatı boyunca birkaç olaya eşlik etti, ancak mesleği ve özel hayatı hakkında neredeyse hiçbir şey bilinmiyor. Ancak Tara’nın üç çocuğu olduğu bildirildi. Ağır.

Scott Caan

Scott Caan, ünlü babasının ayak izlerini takip etti ve kendisi de başarılı bir oyuncu oldu. En dikkate değer rollerinden bazıları, Hawaii Beş-0 2010-2020 yılları arasında Danny Williams / Young Milton olarak, Ocean’s Onbir, Ocean’s Twelveve Okyanus’un On Üçü Türk Malloy olarak, 1999’lar Üniversite Mavilerive 2000’ler 60 saniyede gitti, diğerleri arasında. Büyük ekrana ait olduğunu kesinlikle kanıtlamış olsa da, Scott bir keresinde babasının kendi oyunculuk kariyerini kurmak istemesini onaylamadığını itiraf etti. “Babam işe girmemi istemedi” dedi. Düşüş 2017’de. “Bu işi tekrar tekrar yapmanın zor olacağını biliyordu ve yedi yıl boyunca aynı adamı oynamaktan heyecan duymanın yaratıcı bir şekilde zor olduğunu biliyordu.”

Aslında, Scott ilk başta oyunculuk yapmak istemediğini itiraf etti. “Hayır, kesinlikle ilk başta oyunculuk yapmak istemedim. Ve babam bunu caydırdı. Bu işte olmamı istemiyordu. Beyzbol oynamamı istedi,” diye hatırladı. tiyatro çılgınlığı 2012’de. “Beni sınıfın dışında tutan her şeyle ilgileniyordum ve sadece bir grupta olmak gibi yaratıcı çabalara dahil olmak istedim. Her zaman bir şeyler deneyebildim ve bir şeyler öğrenebileceğim insanlarla tanışabildim.”

Bir çocuk babası olan Scott, Oscar adayı babasıyla olan ilişkisi konusunda da oldukça açık. “İlişkimizin işlevsiz olmadığını söylemek yalan olur” dedi. İnsanlar 2010’da ekledi. “Onu ve beni etkileyen hatalar yaptı ama ne olursa olsun her zaman benim yanımda oldu.” Bu “hatalardan” biri, James’in açık olduğu uyuşturucuya girmekti.

James ve Scott, çocuklarını büyütmek ve uyuşturucu bağımlılığının üstesinden gelmek için kendisine yardım etmek için oyunculuğa ara verdiğinde birlikte çok zaman geçirdiler. “Scott ile çok özel bir ilişkim var. Benimle büyüdü” dedi. Los Angeles Times 2010 yılında. “Bazı kötü zamanlar geçirdim. Kız kardeşimi kaybettim ve biraz aptallaştım ve uyuşturucu aldım – kokain – ve bunların hepsini yaşadım. Kalçama bağlıydı, ”diye açıkladı.

alexander can

Alex de bir yaratıcı ve Instagram biyografisinde kendisinden “doğaçlamacı” olarak bahsediyor. 16 Haziran’da müzik besteleme ve prodüksiyon, düzenleme ve ses tasarımı gibi birçok yeteneğini sergilemek için yeni web sitesine giriş yaptı. “Kendime 3 yıl kadar böyle yapmam gerektiğini söyledikten sonra nihayet kendime bir web sitesi yaptım. Her zaman kendimi tanıtmakla mücadele ettim. Başkalarının çalışmalarını yüceltmeyi veya desteklemeyi istemek benim için daha kolay, ki bu çok hoş bir niteliktir – ama aynı şefkat kendine karşı uygulanmadığında şehitlikle sınırlanır” diye başladı dürüstçe. İleti. “Üzerinde çalışıyorum. Ve bu amaçla, hissi daha tanıdık ve daha az rahatsız edici kılmak için biraz proaktif öz-sevgi var.”

Temmuz ayının başında, işinin aksamasına ve şu anda “süresiz beklemede” olmasına rağmen, 1 Haziran 2022’de iş için Sacramento, Kaliforniya’ya taşındığını açıkladı. Görünüşe göre yeni dairesini ve yeni şehrinin etrafındaki bazı sahneleri gösteren bir gönderide deneme deneyiminden bahsetti. “BENBir süredir bu konuda paylaşım yapmak istiyordum ama içe dönük sarmal her şeyi tüketiyordu. Ve bir kişi hayatlarını kökünden söküp yerelleştirilmiş bir destek ağı, birlikte yaşayanlar, iş kesinliği, net bir yörünge veya amaç olmadan yabancı bir yerde yeniden başladığında beklenebilir – yalnızca benlik ve önlerindeki örtülü yolu yürümeye devam etmek için sezgisel irade ,” o yazdı. “Buraya özellikle bir iş için taşındım (şimdi süresiz beklemede), ancak kuzeydeki çekim bir süredir mıknatıslanıyor. Çoğu insan Los Angeles’a gelmek ve kendilerine bir hayat kurmak için evden ayrılır. Ama ben yerli bir Angelino’yum – üniversite dışında, şimdiye kadar bildiğim tek şey buydu. Ve ruhumda gerçekten yankılanan şeyle ne kadar çok temas edersem, LA’in ait olduğum yer olmadığı daha da belirgin hale geldi. En azından şimdilik…” diyerek devam etti, “tartışmasız” hamleyi yapması gerektiğini çünkü “büyümesi” gerektiğini söyledi.

Babasının ölümünün ardından, hayranlarına ve arkadaşlarına ailesinin nerede olduğu hakkında bir güncelleme vermek için Instagram Hikayesine bir not paylaştı. “Şu anda ulaşan herkese…Teşekkürler. Seni görüyorum. Aşkını hissediyorum. Yapabileceğim zaman cevap vereceğim” diye 7 Temmuz 2022’de başladı. Ardından, Yahudi inancına sahip insanların ölülerini mümkün olduğunca çabuk gömmeyi sevdiklerini, bu yüzden şu anda kendisi ve ailesi için ana odak noktasının bu olduğunu açıkladı. . “Bu arada, can kaybı etrafında kıvılcımlanan sevginin taşmasını düşünün. Acı yanılsamasını algıladığımızda neden en çok kalplerimizi açmaya mecbur hissettiğimizi düşünün. Bu sevgiyi her an tam olarak paylaşmanın bir yolunu bulun. Bu şekilde gelişiyoruz. Işık ve sevgi.”

James Caan ailesi
James Caan, eski karısı Linda Stokes ve oğulları James ve Jacob, 2007’de Genç Hollywood Ödülleri’ne katıldılar (Fotoğraf: Shutterstock)

James Caan

Tıpkı ablası Tara gibi, James de babasıyla birlikte yıllar içinde çeşitli etkinliklerde birkaç kez boy göstermiş, ancak çok özel bir hayat yaşamıştır. Instagram hesabı var ama gizli.

Jacob Caan

Jacob, yetişkinlik yıllarında da spot ışıklarından uzak durdu. Ancak Şubat 2020’de geçirdiği sırt ameliyatı sonrası babasını tekerlekli sandalyeye iterken görüntülendi fotoğraflarda görülebiliyor. burada. Los Angeles’ta Vibrato Grill Jazz’da akşam yemeğine yürürken görüntülendiler.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/james-caan-kids-4785245/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir