49ers’ın Karısı Kristin Juszczyk’in Oyun Günü Gardırobunuzu Yeniden Düzenlemek İçin İpuçları


Kristin Juszczyk ile röportaj yaptık çünkü onun seçtiklerini beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Futbol sezonunun tadını çıkarmak için pek çok neden var; oyunlar, bagaj kapısı, atıştırmalıklar ve tabii ki moda. Maç günü kıyafetlerinizi geliştirmek istiyorsanız, Kristin Juszczyk size rehberlik etmek için burada. Her hafta, kocasını desteklemek için San Francisco 49ers maçlarında etkilemek için giyinir. Kyle Juszczyk. Her zaman benzersiz bir görünüme hizmet eder, elden geçirilir formalar, tişörtler, eski kotve hatta Futbol ona göz atabileceğiniz tamamen kişiselleştirilmiş kıyafetler yaratmak için instagram ve TikTok.

özel bir E! Bir röportajda Kristin, “Kocam on yıldır NFL’de oynuyor. Yaklaşık altı yıldan sonra, aynı üç tişörtü dönüşümlü olarak giymekten sıkılmaya başladım. Garajda dikiş makinemin olduğunu hatırladım. sadece Cadılar Bayramı geldiğinde alışırdım. Aklıma gelen birkaç fikirle oynamaya başladım ve bu konuda bir hünerim olduğunu hemen anladım.”

Ayrıntılı olarak, “Bağış yığınına giden bir şeyi tamamen yeni hissettiren bir şeye dönüştürmek inanılmaz derecede tatmin edici hissettirdi. Oradan, dikiş temelleri üzerine saatlerce YouTube eğitimleri izlemeye başladım. Kesinlikle daha kat edecek çok yolum var. git, ama bu yeni becerimi öğrenmenin her adımından gerçekten zevk aldım.”

Kristin’in yeniden işlenmiş modası bir sonraki seviye. Kimi desteklerseniz destekleyin, tuttuğunuz takımı kutlamak ve kişiliğinizi sergilemek için maç günü görünümleri oluşturmak üzere Kristin’in ipuçlarını ve içgörülerini kullanabilirsiniz. Kendi görünümünüzü yaratma hakkında daha fazla bilgi edinmek ve Kristin’in maç günü olmazsa olmazlarını öğrenmek için okumaya devam edin.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362958/san-francisco-49ers-wife-kristin-juszczyk-shares-tips-to-rework-your-game-day-wardrobe?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir