49 Dolara 110 Dolarlık Tarte Makyaj Alın ve Airbrushed Bir Görünüm Elde Edin


Daha önce bazı ek içgörülere ihtiyacınız varsa satın almakİşte bu fondöten stickine doyamayan Tarte müşterilerinden bazı övgü dolu yorumlar.

Tarte Skin Treat Poless Stick Foundation İncelemeleri

Bir müşteri, “Bu şimdiye kadarki en sevdiğim fondöten olabilir! Tart gözeneksiz fondöten stick’e BAYILDIM! Yıllar boyunca BİRÇOK fondöten denedim ve bu benim favorim olabilir! Çok hafif ama yine de iyi kapatıcı!”

Bir başkası, “Aldığımdan beri günlük örtüm olarak kullanıyorum ve bence en iyi ve kullanımı en kolay olanlardan biri. Kapatıcılığı harika. Yağlı veya yağlı bir his bırakmıyor. Üçüncü çubuğu kullanıyorum.”

Birisi, “58 yaşındayım ve karma bir cilde sahibim.. bu şey kayıyor, iz bırakmıyor, dağılmıyor ve çok doğal görünen şekillendirilebilir kapatıcılığa sahip. Tamamen kapatan bazı koyu lekelerim var ve göz altı morluklarım var. bu makyajla ortadan kalkıyor.Bunları kullanmak ve seyahat etmek çok kolay… Birlikte verilen makyaj fırçası, kusursuz ve kusursuz bir uygulama için olmazsa olmazdır.Bu ürün ince çizgilere ÇÖZÜLMEZ ve kırışmaz.Çok nemlendiricidir ve oldukça iyi hissettirir. ciltte güzel.”

Bir müşteri, “Bu, olgun ciltler için en iyi fondöten! Çok denedim ama her zaman Tarte porless’a geri döndüm! Bu çok iyi bir değer, 2 fondöten ve bir fırça 49 dolara!! Biri genellikle 39,50!! Satın aldığım için çok mutluyum! Çok teşekkür ederim!!”

Bir Tarte müşterisi “Bu fondötene bayıldım. Kız kardeşime verdim o da çok beğendi. Artık sadece stick istediğini söyledi. Uzun süre kalıyor ve topaklanma yapmıyor.”

Daha fazla Tarte fırsatı arıyorsanız, bu parlak dudak balsamları tükenmeden önce %50 tasarruf etmek için burayı tıklayın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372752/get-dollar110-worth-of-tarte-makeup-for-just-dollar49-and-get-that-filtered-photo-look-in-real-life?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir