43 $’a 328 $’lık J.Crew Blazer ve %95’e Varan Daha Fazla Fırsat Alın


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

2023 sloganınız “yeni yıl, yeni gardırop” ise, bu hafta sonu alışveriş yapmak için mükemmel bir zaman çünkü bazı büyük MLK Hafta Sonu İndirimleri var – özellikle de J mürettebatı. Ne satın aldığınıza bağlı olarak, satın alma işleminizde %90 tasarruf edebilirsiniz.

J.Crew’de EKSTRA %75 indirim kazanın son şans satış stilleri ve EKSTRA %60 indirim satış stilleri promosyon kodunu kullandığınızda EPİK Kasada. Alışveriş yapanlar, %25 tasarruf etmek için aynı indirim kodunu uygulayabilir tam fiyatlı stiller itibaren J mürettebatı. Bu 70 doları yakala tek omuzlu kazak sadece 10 $ için. 328 dolar kazanın ekose blazer sadece 43 dolara. 148 $ kazanın şal 30 dolarlık bir fiyata.

Şurada satışta pek çok moda buluntu var: J mürettebatı. İşte bu hafta sonu alışveriş yapabileceğiniz en iyi fırsatlardan bazıları.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361494/get-a-dollar328-j.crew-blazer-for-dollar43-a-dollar70-sweater-for-dollar10-and-more-95percent-off-mlk-weekend-deals?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir