4 Temmuz Geçit Töreninde Toplu Çekimden Sonra Yıldızlar Konuştu


Chicago dışında bir kitlesel çekimden sonra birden fazla kişi öldü, NBC Haberleri raporlar.

Yetkililer, Illinois’in Highland Park banliyösünde 4 Temmuz’da düzenlenen bir geçit töreninde çıkan silah seslerinin en az altı kişinin ölümüne ve 24 kişinin de yaralanmasına yol açtığını doğruladı.

NBC News’e göre, Highland Park Polis Komutanı Chris O’Neill bir tüfek bulunduğunu doğruladı, ancak yetkililer yerel saatle 10:14’ten hemen sonra “ateş açan bir silahlı adamı arıyorlar”.

Lake County Şerif departmanı da tweetlendi 4 Temmuz’da “Highland Park Polisine Bağımsızlık Günü geçit töreni güzergahı bölgesinde bir silahlı saldırıda yardım ediyor” ve insanları “BÖLGE DIŞINDA KALIN – kolluk kuvvetlerinin ve ilk müdahale ekiplerinin işlerini yapmasına izin verin” çağrısında bulundular.

Saldırıyla ilgili daha fazla ayrıntı ortaya çıktıkça, birçoğu yıkıcı olay hakkında konuşuyor. Muhteşem Bayan Maisel aktris Rachel Brosnahankim bölgede büyüdü.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336737/rachel-brosnahan-and-more-stars-speak-out-after-mass-shooting-at-4th-of-july-parade-in-chicago-suburb?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir