4. Sezon: Bu Sahne Arkası Sırlarını Takıntılı Bir Şekilde Takın


Sen ciddi olamaz

Penn Badgley geldiğinde seri katil Joe Goldberg olarak geri dönmeye neredeyse hazır. Sen dördüncü sezon, birinci bölüm 9 Şubat’ta Netflix’te başlıyor. Ama ister inan ister inanma, Dedikoducu Kız alum başlangıçta diziyi en başından geri çevirmek istedi.

Badgley, “Bunu yapmak istemedim – çok fazlaydı” dedi. Haftalık eğlence. “Rolün doğasıyla çelişiyordum. Bu bir aşk hikayesiyse ne anlatıyor? Greg Berlanti Ve sera kumaryaratıcılar ve Joe’nun insanlığını anlamak.”

Devam etti, “İlk günden son güne kadar rol konusunda çelişkili olacağımı biliyordum ve bu yüzden benim ona uygun olacağımı düşündüler, bu türden birini oynamak için can atmıyorum.”

Ama etrafta dolaşan tek önemsiz şey bu değil. Sen. Yeni başlayanlar için, Şimdi bir hit Netflix dizisi, Sen akış hizmetinde başlamadı bile – aslında ilk sezonunu 2018’de piyasaya çıktığında Lifetime’da yayınladı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364164/lessigreateryoulessigreater-season-4:-obsess-over-these-behind-the-scenes-secrets?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir