4 Mayıs’ı Galaksideki En İyi Yeni Ürünle Kutlayın


Bu makale shopDisney ile ortaklaşa oluşturulmuştur. Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. Bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız, E! satın alma işleminizden komisyon alır. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

4 Mayıs kutlu olsun, Yıldız Savaşları hayranlar!

Bugün her şeye ve her şeye olan sevgimizi kutluyoruz Yıldız Savaşları her filmi izleyerek, tıkınırcasına Mandaloryalı veya Boba Fett’in Kitabı Disney+’da ya da ekstra şanslıysanız Disney Parks’ta Star Wars: Galaxy’s Edge’i keşfedin.

Kutlamanın bir numaralı yolumuz Yıldız Savaşları Günü? Yepyeni ürünler için alışveriş. 4 Mayıs fandomda o kadar özel bir gün ki yepyeni bulmanız garanti. sınırlı sayıda ve giyim ve aksesuarlardan eve, oyuncaklara ve aradaki diğer her şeye kadar özel ürünler. Doğal olarak, tüm bunları bulabileceğiniz en iyi yer Yıldız Savaşları olmazsa olmazlar mağazaDisney.

Bu yıl, shopDisney bazı ciddi iyi yenilikleri bırakıyor Yıldız Savaşları En kısa sürede elinize almak isteyeceğiniz donanım. Sonuçta, öyle 4 Mayıs. her gibi Yıldız Savaşları fan muhtemelen deneyimli, harika yeni makine çok uzun süre stokta kalmıyor.

En iyilerinden bazılarını topladık Yıldız Savaşları yapabileceğin mal shopDisney’de bugün puan. Aşağıdakileri kontrol edin. Ve elbette, Güç sizinle olsun!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329551/shopdisney-star-wars-day-2022-celebrate-may-the-4th-with-the-best-new-merch-across-the-galaxy?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın