4 Kadından Sahip Olduğu 7 Çocuk Hakkında Bilgi Edinin – Hollywood Life


Kelsey Gramer


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

  • Kelsey Dilbilgisi67 yaşında, en büyük kızıyla ekranda oynuyor Spencer Dilbilgisi39, ilk kez ‘Noel Arifesinin 12 Günü’nde
  • Emmy ödüllü oyuncunun yaşları 30 ile 6 arasında değişen altı çocuğu daha var.
  • Kelsey büyük dayısını dört farklı kadınla paylaşıyor

Kelsey Gramer 20 yıldan fazla bir süredir televizyonda Dr. Frasier Crane’i oynadıktan sonra en tanınan aktörlerden biri! 66 yaşındaki yıldız, sofistike psikiyatristi her ikisinde de kendine ait yaptı Şerefe ve onun yan ürünü frasier — ve yol boyunca Üstün Baş Oyuncu dalında dört Emmy Ödülü aldı. ABD Virgin Adaları’ndaki St. Thomas’ta doğan Kelsey, saygın Julliard Okulu’na burs kazanmadan önce Florida’da lisede tiyatro eğitimi alacaktı.

Tony adaylığı da dahil olmak üzere Broadway’de heyecan yarattıktan sonra, Kelsey yeteneklerini Tinseltown’a götürdü ve burada hemen ünlü NBC sitcom’unda Frasier rolünü üstlendi. Siyasi dramada rol almaya devam edecekti. Müdür ve parçaları var 30 Kaya ve Modern aile. Sideshow Bob olarak yaptığı çalışma için beşinci bir Emmy bile eklerdi. Simpsonlar.

Kelsey Gramer
Kelsey Grammer ve kızı Greer Grammer, 2017’de Los Angeles’taki ‘The Last Tycoon’ galasında. (Shutterstock)

Sayısız film ve TV projesinin dışında, Kelsey kendini sayısız çocukla buldu – tam olarak yedi! tiyatrocu kızı hisse Spencer ilk karısıyla, Doreen Belediye Meclisi Üyesi. Kasım 2022’de Spencer ve Kelsey, tatil filminde ilk kez ekranı birlikte paylaşacaklarını duyurdular. Noel Arifesinin 12 Günügörünüşlerine göre Bugün.

Sonra, Kelsey kızı karşıladı Greer eski sevgilisiyle, Barrie Buckner. Yıldız, Camille Grammer ile evliyken kız baba oldu Duvarcı ve oğul Jude, ve şimdiki karısıyla Kayte Walshkızı paylaşıyor İnanç ve oğulları Cebrail ve Auden. Aşağıda, aile hakkında daha fazla bilgi edinin.

Spencer Gramer

Kelsey Gramer
Camille Grammer, Kelsey ve kızı Spencer, 1997’de Emmy partisinde. (Shutterstock)

Kelsey’nin en büyük çocuğu. Spencer, 9 Ekim 1983’te geldi. Babasından bir sayfa alarak Hollywood’da seslendirme sanatçısı olarak yoluna devam etti. Yaz Smith popüler çizgi filmde Rick ve Morty. Ayrıca TV şovlarında yaptığı gösterilerle kamera önünde de adından söz ettirdi. Bana bir hikaye anlat, Barbar ve Trol, Brampton’ın Kendi, Akrep, Yunan ve Bay Robinson. Spencer, oğlunu memnuniyetle karşılarken Kelsey’ye tek torununu da verdi. Emmett eski kocasıyla James Hesketh 2011 yılında.

Greer Gramer

15 Şubat 1992’de doğan Greer, babasının ayak izlerini de takip ediyor. Genç yıldız, Netflix’in hit filminde Grace rolünü çoktan kaptı. Ölümcül İllüzyonlar. Ama ünlü babasından Tinseltown’da herhangi bir yardım istemek için biraz ürkek, hatta kendi yeniden başlatmasında bile. frasier. “Açıkçası üzerinde olmayı çok isterim Fraiser yeniden başlat, ”dedi Greer HollywoodYaşam MÜNHASIRAN. “Bunu nasıl soracağımı bilmiyorum ama sen benim isteyeceğimi düşünsen de bu çok kolay olurdu. ‘Baba! Bana bir rol bul!’ ama babamdan bir şeyler istemek için her zaman çok gerginimdir,” diye itiraf etti.

Mason Gramer

Kelsey Gramer
2008’de New York’ta Camille, Mason, Jude ve Kelsey. (Shutterstock)

Ekim 2001’de doğan Mason, Kelsey’nin ilk çocuğuydu. RHOBH yıldız eski Camille. Mason, annesinin yanında Bravo şovunda birçok kez yer aldı. Bir keresinde babasını “her çocuktan sonra daha iyi bir baba” olduğu için övmüştü. daha yakın. “Ben büyüdüğümde çok katıydı” dedi çıkışa. “Şimdi, küçük kardeşlerimle daha rahat. Bu bir patlama!”

Jude Grammer

Kelsey, 28 Ağustos 2004’te ilk oğlu Jude’u vekil aracılığıyla karşıladı. Genç, annesi Camille’in başrol oynadığı zamanlarda sadece birkaç kez ortaya çıkarak spot ışıklarından uzak durdu. Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları.

inanç dilbilgisi

Kelsey Gramer
Auden, Faith ve Gabriel, anneleri Kayte Walsh ile 2021’de Los Angeles’ta. (Shutterstock)

13 Temmuz 2012’de Kelsey ve yeni karısı Kayte, ilk çocukları olan kızı Faith’i karşıladı. Çift, “Heyecanlıyız” dedi İnsanlar o zaman. “Anne ve çocuğunun sağlıkları mükemmel.” Ancak, hamileliğinin başlarında Katie ikiz bebek bekliyordu ama erkek bebek öldü. “Kalıcı bir hüzünle şanlı bir doğum bugün bizim” diye eklediler. “Bize verilen hayatı kutlamayı seçiyoruz. Önümüzdeki günleri ve henüz gelmeyecek çocukları sabırsızlıkla bekleyerek bugün dünyaya Emrimizi gururla tanıtıyoruz.”

Gabriel Grammer

İlk adı Kelsey olan Gabriel 22 Temmuz 2014’te geldi. Kelsey ve Kayte, “Bu sevimli gencin ailemize katılmasından dolayı çok mutlu ve heyecanlıyız – o muhteşem biri” dedi. İnsanlar onun doğum anında. “Ailemizde göbek adlarımızı kullanma geleneği olduğu için oğlumuzun adı Gabriel olacak.”

auden grammer

Kelsey’nin en küçük çocuğu oğlu Auden, 14 Kasım 2016’da doğdu. Aynı zamanda göbek adı James’i de kullanıyor. “Ad, büyük şairi onurlandırmak için seçildi. WH Audenve James başka bir büyük şair ve şarkıcının peşinde James Taylor – iki favorimiz, ”dedi çift bir açıklamada.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/kelsey-grammer-kids-4608004/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir