4 Evliliği Hakkında Bilmeniz Gerekenler – Hollywood Life


4 Evliliği Hakkında Bilmeniz Gerekenler - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: AP/Shutterstock

  • Brigitte Bardot, ikonik bir Fransız aktris ve şarkıcıdır.
  • Halen Bernard d’Ormale ile evli.
  • Üç eski kocası var.
  • Jacques Charrier ile bir çocuğu karşıladı.

Popüler kültür ikonu ve 1960’ların seks sembolü Brigitte Bardot, 88, bir aktris, model ve şarkıcı olarak muhteşem bir kariyere sahipti. Dahil olmak üzere dönüm noktası niteliğindeki filmlerde rol aldı. Ve Tanrı Kadını Yarattı (1956) ve Le Mepris (1963) ve sonunda bir BAFTA Ödülü’ne aday gösterildi, sonunda kamusal hayattan bıktı ve 1973’te eğlence endüstrisinden emekli oldu. , bağlılığının olmadığını kabul etmesine rağmen. Bir keresinde “Her zaman tutku aradım,” dedi. “Bu yüzden çoğu zaman sadakatsizdim. Tutku sona ererken bavulumu topluyordum.”

Çarpıcı ikon aynı zamanda bir çocuk annesi. Şu anki evliliği de dahil olmak üzere Brigitte’in dört evliliği hakkında her şeyi öğrenmek için okumaya devam edin. Bernard d’Ormale.

Roger Vadim

Brigitte Bardot ve Roger Vadim
Brigitte Bardot ve ilk kocası Roger Vadim, 1955’te Cannes’da. (Shutterstock)

Brigitte yönetmenle evlendiğinde sadece 18 yaşındaydı. Roger Vadim24, 20 Aralık 1952’de. Kocası, dünya çapında tanınmasını sağlayan rolde onu yönetecekti – Juliette. Ve Tanrı Kadını Yarattı. Ancak 1956’da, nefes kesen güzellik evli rol arkadaşına aşık olduğu için ilişkinin başı belada görünüyordu. Jean-Louis Trintignant. Roger ile evliliği 1957’de sona erdi.

Jacques Charrier

  Brigitte Bardot ve Jacques Charrier
Brigitte Bardot ve Jacques Charrier, Fransa’nın Louveciennes kentindeki düğünlerinden sonra. (AP/Shutterstock)

ile ayrıldıktan sonra Jean-Louis, Brigitte, Fransız aktör, film yapımcısı ve sanatçı ile bir ilişki başlattı. Jacques Charrier. Brigitte ona hamile kaldı ve ardından 18 Haziran 1959’da evlendiler ve evlendiler. Nicolas-Jacques CharrierBrigitte’in tek çocuğu, 11 Ocak 1960. glen ford 1960’ların başında ve sonunda 1962’de Jacques’tan boşandı.

Günter Sachs

Brigitte Bardot ve Gunter Sachs
Brigitte Bardot ve Gunter Sachs, 1966’daki düğünlerinde. (ANL/Shutterstock)

Müzisyenle iki yıl yaşadıktan sonra Bob Zagury, Brigitte Alman milyonere aşık oldu Günter Sachs. 14 Temmuz 1966’da Las Vegas’ta ünlü playboy ile evlendi, ancak yine birliktelik sadece birkaç yıl sürdü ve 7 Ekim 1969’da boşanmayla sonuçlandı. Gunter, Brigitte’nin Côte d’Azur’daki mülkü olan La Madrague üzerine bir helikoptere kırmızı güller bırakmasıyla biliniyordu. Otobiyografisinde bu büyük jest hakkında “Bir adam arka bahçenize her gün bir ton gül düşürmüyor” diye yazmıştı. BB’nin baş harfleri, başına Bağımsız.

Ve bu da son değildi. Brigitte, ayrılmalarının ardından gösterişli alyansını sattıktan sonra, Gunter’in onu bulduğunu ve hiç şüphesiz sersemlemiş bir Brigitte’e iade ettiğini bildirdi. Gunter’la ilk tanışmasını anlatan kitabında, “Zaten birçok erkek tanıyor ve seviyordum, tutkulu ilişkilerim olmuştu,” diye yazmıştı. “Ama o akşam hipnotize edildim. Gunter tarafından hiç bilmediğim ve bir daha asla bilemeyeceğim bir peri masalı dünyasına götürülüyormuş gibi uçuyor gibiydim.

Gunter daha sonra 2011’de 78 yaşında intihar ederek öldü. Günlük mail.

Bernard D’Ormale

Brigitte Bardot ve Bernard D'Ormale
Brigitte Bardot ve eşi Bernard d’Ormale, 26 Temmuz 1997’de İtalya’da. (Sama/Shutterstock)

Brigitte, Gunter’dan ayrıldıktan sonraki yıllarda birkaç ilişkiye girdi, ancak sonunda bir iş adamı ve sağcı politikacı olarak yeniden evlendi. Bernard D’Ormale 1992’de 58 yaşında. Söylendiğine göre samimi bir törenmiş. Brigitte ile tanışmamızdan iki hafta sonra Nicolas’ı aradı. [her son] çünkü benimle tanışmasını istedi ve biz de gidip onu Norveç’te görmeye karar verdik,” dedi Bernard o sırada. İNSANLAR. “Ayrılmadan hemen önce, ‘Neden oradayken evlenmiyoruz?’ Biz de öyle yaptık. Ama sessizce. Ben ilgi odağı için bir adam değilim. Sadece yakın arkadaşlarımız biliyordu.”

İkili bu güne kadar evli kaldı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/brigitte-bardot-husband-4986225/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir