4 Çocuk Babası Olarak Mark Wahlberg’in İlham Veren Aile Dünyasının İçinde


Ella’nın erkek arkadaşıyla bağ kuracağı için bu kadar heyecanlı olmasına şaşmamalı – sonunda biri onunla takılmak istiyor!

Ancak, artık oğulları golfe giriyor ve o hevesli bir oyuncu—ve çok sayıda profesyonel golfçü ve diğer sporcuyla arkadaştır – “bundan biraz etkilendiler” Wahlberg, 10 Nisan’daki bölümde Pazar Oturumu dijital ses dosyası. “Ama iş ahlakımdan ve disiplinimden gizlice etkilendiklerini düşünüyorum. Onlara örnek olmalıyım, onlara babamın ayağa kalkacağını ve yapması gerekeni yapacağını göstermeliyim. Şimdi başarılı olduğum için kayıtsızım, ama şimdi hiç olmadığım kadar azimli ve kararlıyım.”

Dünyasının merkezinde yer alan inancına gelince, çocuklara “zorlamam” dedi. Hoda Kotb üzerinde Bugün 7 Nisan “Ama babamın dua etmeden güne başlayamayacağını, Kutsal Kitabımı okumadan ya da Ayine gitmeden güne başlayamayacağını biliyorlar. Ve umarım, onları zorlamak yerine, diyecekler ki, ‘Pekala, eğer babam için işe yararsa, belki bizim için de işe yarar’ ve onlar kendi kendilerine bir nevi buna yönelecekler.”

Bu arada, “Babamın deli olduğunu ve sıkıcı olduğunu düşünüyorlar” diye espri yaptı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327175/inside-mark-wahlberg-s-inspiring-family-world-as-a-father-of-4-frequently-embarrassed-kids?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın