4 Çocuğunu Öğrenin – Hollywood Life


4 Çocuğunu Öğrenin – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

  • Ludacris ikonik bir rapçi ve aktördür.
  • 2004 yılında Oscar ödüllü ‘Crash’ filminde rol aldı.
  • Ludacris, çeşitli ilişkilerde dört kız çocuğu babası oldu.
  • 19 Mayıs 2023’te Hollywood Walk of Fame’de bir yıldızla onurlandırıldı.

ludacris (diğer adıyla Christopher Brian Köprüler) kariyerine 1990’ların sonunda Disturbing the Peace adlı kendi plak şirketini kurmadan önce DJ olarak başladı. Aktör, rapçi ve plak yöneticisi, 2000’lerde çıkardığı albümlerle ünlü statüsüne yükselmeden önce Def Jam Records ile anlaştı. Mouf’un Sözü, Tavuk-n-Bira, Ve Red Light Bölgesi ve “Atlanta’ya Hoş Geldiniz” gibi büyük hit parçalar. Ludacris aynı zamanda üretken bir film ve televizyon oyuncusu – 2004 En İyi Film Oscar’ını kazanması dışında Kazaayrıca hızlı ve Öfkeli franchise, Koşuşturma ve Akış, Ve Yolun sonu.

Küçük ekranda hem canlı hem de sesli rollerde yer aldı. Hukuk ve Düzen: Özel Kurbanlar Birimi, Eve ve The Simpsons, diğerleri arasında. Birden fazla BET ödülü ve Grammy Ödülü kazandı ve MTV Video Müzik Ödülleri ile Screen Actors Guild Awards’da galibiyetler aldı. 19 Mayıs 2023’te Hollywood Walk of Fame’de bir yıldızla onurlandırıldı.

Ancak sahne dışında ve perde arkasında, Luda’nın kişiliği daha az sokak rapçisi ve daha çok “kız baba”. İkonik müzik kralı ve icracı, çeşitli ilişkilerde en az dört kızı olan bir babadır. İşte Ludacris’in dört kızı hakkında bilmeniz gereken her şey.

Karma Köprüler

Ludacris ve kızı
Ludacris ve Karama, 31 Mart 2012’de Los Angeles’ta düzenlenen Çocukların Seçimi Ödüllerine geliyor. (Shutterstock)

Karma Christine Köprüleri Ludacris’in ilk kızıdır ve en ünlüsüdür. Ağustos 2001’de rapçi ve Atlanta avukatının çocuğu olarak dünyaya geldi. Christine Beyaz21 yaşındaki Karma, arkasındaki ilham kaynağı. Karma’nın Dünyası, Ludacris tarafından hayata geçirilen ve 2021’de yayınlanan bir Netflix dizisi.

Buna göre CBS Haberleri, Karma, Walk of Fame Töreninde konuştu, babasına övgüler yağdırdı ve onu “mükemmel bir baba örneği” olarak tanımladı. “Perşembe günü, senin Hollywood yıldızın için Los Angeles’a gelip gelemeyeceğimi soran mesajınızı aldıktan sonra, bugün neden burada olamadığım konusunda bir bahane bulmak için her şeyi yaptım,” dedi sürpriz görünümüyle ilgili olarak. . “Gerçek şu ki, bunu dünyalar için kaçırmazdım. Seninle çok gurur duyuyorum, baba. Bir sanatçı efsanesi ve bir baba efsanesi için tebrikler.”

Çay Köprüleri

Cai Bella Köprüleri Ludacris’i resmi olarak seri bir “kız baba” yapan kızıdır. Rapçinin ikinci kızı eski bir arkadaşının çocuğu olarak dünyaya geldi. Tamika FullerAralık 2013’te. Göre TMZ, Cai’nin doğumundan sonra nafaka konusunda bir anlaşmazlık çıktı. Ancak 2015 yılında Ludacris, uzun süren bir mahkeme savaşından sonra Cai’nin tam velayetini kazandı. “Bütün bu dava boyunca tüm delilleri, tanıkların ifadelerini, velinin raporunu ve ileri sürülen iddiaları inceledikten sonra, yargıcın beni birincil ebeveyn olmaya en uygun ve uygun ebeveyn olarak bulması beni memnun etti. güzel kızımızın fiziksel velayeti” dedi İNSANLAR o zaman.

Ludacris’in karısı Cai hakkında çok az şey biliniyor. Eudoxie Mbouguiengue 2020 yılının Aralık ayında kendisine en tatlı 7. doğum günü saygısını paylaştı. “Bugün 7 yaşına giren güzel prensesimiz Cai’nin doğum günü kutlu olsun! Seni seviyoruz bebeğim ve seninle daha fazla gurur duyamazdık, ”diye yazdı Ludacris’in ikinci kızını kucakladığı bir fotoğraf da dahil olmak üzere birkaç fotoğrafın yanına.

Kadans Köprüleri

Cadence Gaelle Köprüleri Ludacris ve sekiz yıllık eşi Eudoxie’nin ilk çocuğu. Çift, 4 Haziran 2015’te sosyal medya aracılığıyla onu karşıladıklarını duyurdu. Yeni anne pembe bir “kız bebek” balon resminin yanı sıra “#kutsanmış” ve “#minnettar” hashtag’leriyle “O burada” yazdı.

Cadence, annesinin Instagram hesabında sevimli fotoğraflarla düzenli olarak öne çıkıyor. “Bebeğim Cadence bugün 7 yaşına girdi ve 2. sınıfa gidiyor!” Eudoxie bir açıklama yaptı resimlerin sevimli koleksiyonu 2022 yılının Mayıs ayında. Cadence, beni annen olarak seçtiğin için teşekkür ederim. Seninle asla sıkıcı bir an olmaz. Naziksin, çevrendeki herkese karşı çok sevecensin. Akıllısın, güçlüsün! Annem seni seviyor.”

Şans Köprüleri

Ludacris ve kızları
Ludacris, eşi Eudoxie ve dört kızıyla birlikte 19 Mayıs 2023. (Shutterstock)

Sonunda, küçük Şans Oyalı Köprüler 28 Temmuz 2021’de. instagram ile büyük duyuru yapmak için Ağustos ayında komik mesaj hayranlara. Başrolünü Chris Bridges’in oynadığı “Girls, Girls, Girls, Girls” Filmi çok yakında..” yazdı ve ailenin en yeni üyesiyle birlikte tatlı bir ikili fotoğraf yazdı. Şans Oyalı Köprüler. 28/7/21 07:57 doğumlu.”

Chance, annesinin sosyal medya hesabında da düzenli olarak yer alıyor. “1 bir deja!!! Şans Oyalı Köprüler, kalbimi çok fazla sevgi ve neşe ile doldurup aydınlatıyorsunuz!! Je t’aime mon bébé!” Eudoxie altyazılı bir ilk doğum günü yazısı 2022 yılının Temmuz ayında.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/ludacris-kids-5103615/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir