4. Çocuğu O’nun Değil – Hollywood Life


steve sheree burton


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Richard Shotwell/Invision/AP/Shutterstock

23 yıllık evlilikten sonra, Steve Burton ve onun eşi Sheree Burton bölünmüş var. bu Genel Hastane Star, Sheree’nin dördüncü çocuğuna hamile olduğunu açıklamasının ardından haberi Instagram’da doğruladı. Steve yaptığı açıklamada bebeğin kendisinden olmadığını açıkladı ve Sheree ile ilişkilerini sonlandırdıklarını söyledi.

“Bir şeyi açıklığa kavuşturmak istedim” diye yazdı. “Sheree ve ben ayrıldık. Geçenlerde dördüncü çocuğunu beklediğini açıkladı. Çocuk benim değil. Üç güzel çocuğumuza hala birlikte ebeveynlik yapıyoruz. Şu anda mahremiyet için minnettar oluruz. Çok aşığım Steve.” Sheree ile ne kadar süredir ayrı olduklarını belirtmedi.

steve sheree burton
Steve ve Sheree Burton kırmızı halıda. (Richard Shotwell/Invision/AP/Shutterstock)

Steve ve Sheree sette tanıştılar. Genel Hastane ve 1999’da düğümü bağladılar. Çocukları makena18, Jack16 ve Brooklyn, 7. Sheree’nin dördüncü bebeğinin babasının kimliği doğrulanmadı. Sheree geçtiğimiz günlerde Instagram Hikayesi aracılığıyla hamileliğini duyurduğunda, bebek yumru fotoğrafına “Hayat kesinlikle sürprizlerle dolu!” başlığını attı. Şimdiye kadar, Steve’den ayrılması hakkında halka açık bir şekilde konuşmadı.

steve sheree burton
Steve ve Sheree Burton, Emmy Ödülleri’nde. (Richard Shotwell/Invision/AP/Shutterstock)

Steve ilk rol aldı Genel Hastane 1991’den 2012’ye kadar. Gösteriden ayrıldıktan sonra bir rol aldı. Genç ve Huzursuz. 2017 yılında geri döndü Genel Hastaneancak koronavirüs pandemisinin ortasında aşı zorunluluğuna uymadığı için 2021’de gösteriden ayrıldı.

Steve, hayranlarına o sırada bir videoda “Tıbbi ve dini muafiyetlerim için başvurdum ve her ikisi de reddedildi” dedi. “Bu, bilirsin, acıtıyor. Ama bu aynı zamanda benim için kişisel özgürlükle de ilgili. Bu konuda kimsenin geçimini kaybetmemesi gerektiğini düşünüyorum.” Ayrıca bir gün gösteriye geri dönebileceğini umarak videosunu sonlandırdı. “Bu bir onur olurdu,” diye itiraf etti. “Ve değilse, bu harika deneyimi yaşayacağım, ileriye gideceğim ve sonsuza dek minnettar olacağım.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/05/steve-burton-wife-sheree-split-pregnant/

Yorum yapın