4 Çocuğu Hakkında Gerçekler – Hollywood Life


Meryl Streep


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Jim Smeal/BEI/Shutterstock

Meryl Streep72 ve kocası Don Gummer, 75, birlikte güzel bir hayat ve aile yarattık. İkili, 1978’de Meryl, merhum erkek arkadaşının ölümünün yasını tutarken evlendi. John CazaleÖlmeden önce üç yıl boyunca birlikte yaşadığı. Don, daha önce evli olan bir heykeltıraştır. Peggy “Boşvermiş” Lucas 1970’lerin başında.

Meryl ve Don’un birlikte dört çocukları oldu – oğulları, Henry Wolfeardından üç kızı, Mamie Gummer, Grace Gummer ve Louisa Jacobson Gummer’ın fotoğrafı.. Ailenin ilk yılları Connecticut’ta geçti, ancak sonunda bir kez daha Connecticut’a taşınmadan önce 1990’da California’ya taşındılar. Meryl, dört çocuğuna ek olarak, aynı zamanda vaftiz annesidir. Carrie Fisherkızı, Billie Lourd. Aşağıda Meryl’in çocukları hakkında daha fazla bilgi edinin:

Meryl Streep
Meryl Streep ve Don Gummer 2004’te çocuklarıyla birlikte (Fotoğraf: Jim Smeal/BEI/Shutterstock)

Henry Wolfe Gummer

Henry Wolfe Gummer 13 Kasım 1979’da doğdu ve annesi gibi eğlence sektörünün içinde. Henry müzisyen ve oyuncu olarak çalışıyor. 2002 yılında Dartmouth Koleji’nden mezun olduktan sonra Henry, Bravo Silva adında bir indie pop grubu kurduğunda müzik sahnesine katılmaya başladı. Ayrılmadan önce 2004’te bir EP ve 2005’te bir albüm çıkardılar.

Grubun dağılmasından sonra Henry solo performans sergilemeye başladı. Bazı EP’ler bıraktı, ardından 2011’de bir ilk albüm çıkardı. O yıl Henry, şarkılarından bazılarını sahnede bile seslendirdi. Jimmy Kimmel Canlı! En son albümü, asilomar2015 yılında vizyona girdi. Ayrıca, şu filmlerde oyunculuk kredisi var: Uzanmak ve Bekleyiş.

Henry karısıyla evlendi, Tamryn Fırtına ŞahiniHaziran 2019’da. Kızları, Ida June Gummer, aynı zamanda Meryl’in ikinci torunu olan, Temmuz 2020’de doğdu. Henry, Ekim 2020’de Instagram’da “Bu Ida June, dünyamın ışığı” yazdı. Fırtına. O zamandan beri buralarda pek bulunmadım ama hepinizi özlüyorum dostlarım. Güvende kal.”

Mary Willa “Mamie” Sakızı

Meryl ve Don’un ikinci büyük çocuğu doğdu Mary Willa Gummer 3 Ağustos 1983’te, ama o geçiyor anne sakızı profesyonelce. Annesi gibi o da bir aktris. Mamie’nin en dikkate değer rollerinden bazıları CW’deki Emily Owens rolüdür. Emily Owens, doktor 2012-2013 yılları arasında, Nancy Crozier olarak tekrarlayan görünümünün yanı sıra İyi eş 2010-2015 arası. Şovun yan ürünlerinde bu rolü tekrarladı. İyi Dövüş2018 yılında da.

anne sakızı
Mamie Gummer, Vanity Fair Oscar partisinde kırmızı halıda. (Broadimage / Shutterstock)

Mamie, 2005 yılında mezun olduğu Northwestern Üniversitesi’nde tiyatro ve iletişim okudu. Üniversiteden mezun olduktan sonra ilk rolü Broadway dışı bir oyunda olmak üzere profesyonel oyunculuğa başladı. Bay marmelat2005 yılında. İlk filmi Aldatmaca 2006 yılında birlikte rol aldığı Richard Gere. 2007 filminde annesinin karakterinin daha genç bir versiyonunu oynadı. Akşamilave olarak.

2008’de Mamie ilk Broadway şovunda rol aldı. Les İrtibat Tehlikeleri. Mamie’nin diğer televizyon rollerinden bazıları şöyle şovlardaydı: İlkokul, Gerçek Dedektif ve Kale Kayası. gibi filmlerde de rol aldı. Kek, Yan Etkiler ve Cankurtaran. Tiyatrodaki çalışması için Mamie, 2006 Tiyatro Dünyası Ödülü’nü kazandı. Bay marmelat. Ayrıca 2007’de Lucille Lortel Ödülü’ne aday gösterildi (Su Kenarı) ve 2009 (Vanya Amca). Onun performansı Çirkin Kemik Yatıyor ayrıca 2016’da Drama Desk Ödülü adaylığı kazandı.

Mamie sayesinde, Meryl’in bir torunu var. Mamie ve şimdiki kocası, mehar sethi, evlendikleri ay olan Şubat 2019’da bir erkek bebek karşıladı. Küçük olanın doğumu, ikisinin geçen Ağustos’ta nişanlanmasından sadece altı ay sonra gerçekleşti. Mamie daha önce evliydi. Benjamin Walker. 2009’da nişanlandılar ve Temmuz 2011’de Meryl’s Connecticut’taki evinde evlendiler. Ancak, birliktelik kısa sürdü ve Nisan 2013’e kadar ayrıldılar.

Grace Jane Gummer

Grace Jane Gummer 9 Mayıs 1986’da doğdu. Ünlü annesinin izinden giderek oyuncu oldu. Profesyonel oyunculuktan önce Grace, Meryl’in de gittiği Vassar Koleji’ne gitti. 2008 yılında Sanat Tarihi ve İtalyanca bölümlerinden mezun oldu. Vassar’da geçirdiği süre boyunca bir tiyatro grubuna katıldı ama aynı zamanda modaya karşı bir tutku geliştirdi. Grace çeşitli kostüm mağazalarında çalıştı ve hatta Zac Posen bir noktada.

meryl streep zarafet sakızı
Meryl Streep, kızı Grace Gummer ile birlikte. (Stephen Lovekin/Shutterstock)

Grace, 1993’te oyunculukla ilk kez sahneye çıktı. Ruhların Evi. Filmde Meryl’in karakterinin daha genç bir versiyonunu oynadı. Ancak, üniversiteden sonra sürekli olarak oyunculuk yapmaya başlamadı. 2008’de Broadway dışı bir şovda rol aldı ve TeenNick’s’teydi. devasa 2010 ve 2011’de. 2011 baharında Broadway’de ilk çıkışını yaptı. arkadyasonra ortaya çıktı köşe yazarı gelecek yıl.

2012’den beri Grace, televizyon programlarında sürekli olarak tekrar eden roller üstlendi. o açıktı Smash, The Newsroom, American Horror Story: Freak Show ve iyi kızlar isyanı. Ayrıca üç sezonda Bay Robot 2016’dan 2019’a kadar. Bu süre zarfında çeşitli filmlerde rol aldı ve aynı zamanda bir rol için Broadway dışına geri döndü. Mary Sayfa Marlowe 2019 yılında.

Grace iki kez evlendi. o evlendi Tay StrathairnMüzisyen olan , Temmuz 2019’da. Ağustos ayında ayrılmadan önce sadece 42 gün evli kaldılar. Mart 2020’de Grace boşanma davası açtı ve o Ağustos ayında sonuçlandı. Bir yıl sonra, Eylül 2021’de Grace evlendi Mark Ronson. Düğünleri sırasında bir yıl boyunca birlikteydiler.

Louisa Jacobson Gummer’ın fotoğrafı.

Meryl Streep ve Louisa Jacobson Gummer
Meryl Streep ve Louisa Jacobson Gummer, 2007 Altın Küre Ödülleri’nde (Fotoğraf: Jim Smeal/BEI/Shutterstock)

Louisa Jacobson Gummer’ın fotoğrafı.kim geçer Louisa Jacobson profesyonel olarak, 12 Haziran 1991’de doğdu. Meryl ve Don’un en küçük çocuğu ve model ve oyuncu olarak çalışıyor. Annesi ve ablası Grace gibi Louisa da Vassar Koleji’ne gitti. 2013 yılında Psikoloji bölümünden mezun oldu. Lisans eğitimini bitirdikten sonra Louisa, Yale Drama Okulu’ndan mezun oldu ve Oyunculukta Güzel Sanatlar Yüksek Lisansı aldı. Ayrıca Oxford’daki British American Drama Academy’ye katıldı.

Louisa çeşitli oyunlarda rol aldı ve televizyona ilk çıkışını HBO dizisinde yaptı. Yaldızlı Çağ. Gösteri Ocak 2022’de başladı ve ikinci bir sezon için yenilendi. Louisa karşısında genç beyefendi Marian Brook rolünde Christine Baranski, Cynthia Nixon ve carrie rakun.

Louisa, oyunculuğun yanı sıra profesyonel olarak modellik de yapmaktadır. IMG Models’e imza attı ve Dior ve daha fazlası gibi yüksek profilli markalar için fotoğraflandı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/meryl-streep-kids-4537363/

Yorum yapın

SMM Panel