32 $’a 198 $’lık J.Crew Elbisesi ve 6 $’dan Başlayan Daha Büyük Fırsatlar Alın


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Alışveriş havasındaysanız, doğru yerdesiniz. İnternetteki en iyi fırsatları aradım ve J.Crew’deki bu satışta çok fazla dudak uçuklatan anlaşma var.

bu J.Crew satış bölümü çok harika fırsatlar var. İndirim stillerinde EKSTRA %60 tasarruf etmek istiyorsanız promosyon kodunu kullanın MAĞAZA Kasada. 198 doları alabilirsin elbise sadece 40 $ için. Normalde, bu hafif pantolon 118 dolara mal olur, ancak bir çifti yalnızca 19 dolara puanlayabilirsiniz. Bu kuşgözü tepe 198 $ ve sadece 32 $ karşılığında bir tane alabilirsiniz. stok yapmak bisiklet yaka gömlek dudak uçuklatan 6 dolarlık bir fiyata.

Daha fazla harika fırsat mı istiyorsunuz? İşte en iyilerinden bazıları J mürettebatı Bu hafta sonu alışveriş yapmanız gereken seçimler.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380997/get-a-dollar198-j.crew-dress-for-dollar32-and-more-jaw-dropping-deals-starting-at-dollar6?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir