30’lu Yaşlarında 21 Amazon Güzellik Ürünleri Yorumcusu Yemin Ediyor


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

20’li yaşlardan 30’lu yaşlara kadar beslenme alışkanlıklarınızın değişebileceği gibi (gece geç saatlerde Taco Bell koşuyor, sizi özlüyoruz), 20’li yaşlarda kullandığınız güzellik ve cilt bakım ürünleri de 30’lu yaşlarınıza geldiğinizde sizin için pek iyi olmayabilir.

“Cildiniz 20’li yaşlardan 30’lu yaşlara geçerken, alkol ve uyku eksikliği cilde zarar veriyor” Diane Madfes, MD, FAADMount Sinai Tıp Fakültesi’nde Dermatoloji Yardımcı Doçenti, E! Haberler. “20’li yaşlarınızdayken cildiniz hızla toparlanır. On yıl hızlı ileri sarılır ve stres, güneş, kirliliğe maruz kalma ve uyku eksikliği cildimizde iltihaplanmayı ve serbest radikallerin üretimini tetikleyebilir. Bu serbest radikaller cilt hücrelerimize zarar verir, yavaşlar. kollajen üretimi ve donuk cilde ve erken ince çizgilere yol açan pigmenti uyarır.” Bu nedenle, 30’lu yaşlarınız, cildinizin yenilenmesine yardımcı olmak için antioksidanlar ve retinol ile cildinize biraz daha özen göstermeniz gereken bir zamandır.

Neyse ki, Amazon bütçeye uygun, savurganlığa değer ve günlük rutininize eklemek için mükemmel olan çok çeşitli cilt bakım ürünlerine sahiptir. Ayrıca 30’lu yaşlarındaki Amazon yorumcularının onsuz yaşayamayacağı diğer güzellik ürünlerini bulmak için biraz araştırma yaptık. Aşağıdakileri kontrol edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1320856/amazon-beauty-products-reviewers-in-their-30s-swear-by?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın