30 Doların Altında En İyi Banyo Bombaları – Mağaza – Hollywood Life


30 doların altındaki bu popüler banyo bombası seti ile evde bir spa günü geçirin! 5 yıldızla parlayan, Amazon’un en çok satan 1 numaralı ürünü ve herkes için mükemmel (en rahatlatıcı!) bir hediye!

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu alabiliriz.

Banyo Bombaları trendde ve her yerde ortaya çıkıyorlar! Havayı ayarlamak ve evde başka hiçbir şeye benzemeyen bir kaplıca tedavisine sahip olmak için mükemmel banyo aksesuarlarıdır. Ancak, iyi çalışan banyo bombaları bulmak zor olabilir – ve bununla, güçlü (ama çok güçlü olmayan!) kokular yayan, hoş, yapışkan olmayan renkler üreten ve cildinizi küvette yatıştıranları kastediyoruz. Banyo bombası çılgınlığı konusunda tam olarak eğitimli değilseniz, bazılarının oldukça pahalı olabileceğini bilmiyor olabilirsiniz.

Kaliteli banyo bombalarının peşindeyseniz, bu LifeAround2Angels Banyo Bombaları Seti banyo bombaları için Amazon’un 1 numaralı tercihi! — Sadece 27 dolardan 12 tane alacaksınız çeşitli nemlendirici ve yatıştırıcı kokularda benzersiz el yapımı banyo bombaları Angel, Black Ahududu Vanilya, Duşta Eğlence, Sahilde Eğlence, Kivi ve Çilek, Lavanta, Limon Otu Yeşil Çay, Aşk, Mango papaya, Kavun Topu, Shea ve Hindistan Cevizi ve Victoria Gülü.

banyo bombaları

CA’da üretilen LifeAround2Angels banyo bombaları, taze, birinci sınıf ABD doğal malzemeleri. Sakinleştirici bir gazları var ve renkleri serbest bırakıyorlar, ancak olumsuzluk küvetinizi lekeleyin (diğer birçok banyo bombası gibi). Bu özel banyo bombaları tedavi edici, nemlendirici ve normal/kuru ciltler için formüle edilmiştir. Genellikle uçucu yağlar ve kakao yağı içeren güvenli, zengin malzemelerle doludurlar. Bununla birlikte, bazı banyo bombalarının, hassas cildi tahriş edebilecek parıltı veya başka maddeler içerebileceği konusunda sizi uyaracağız. Banyo bombaları da dahil olmak üzere herhangi bir yeni ürünü kullanmadan önce doktorunuzla veya doktorunuzla iletişime geçmenizde fayda var.

LifeAround2Angels seti, ister Anneler/Babalar Günü, ister Noel veya doğum günü olsun, hediye vermek için mükemmel olan, ayrı ayrı paketlenmiş 12 banyo bombası ile birlikte gelir. Ayrıca akıllı ve sevimli parti hediyeleri, düğün ikramları veya özel birinin istek listesini kontrol etmek için bir hediye olarak yaparlar. Bahsetmemek gerekirse, bu 12’li banyo bombası seti gibi setler her zaman iyi bir fikirdir!

Konuşmayı bırakacağız ve parlak değerlendirmeleri paylaşan 41.600 müşterinin bu LifeAround2Angels banyo bombalarının neden piyasadaki en kaliteli banyo bombaları olduğuna sizi ikna etmesine izin vereceğiz. Aşağıdaki müşteriler, bu ürünün 5 yıldızlı derecelendirmesini ve 1 numaralı en çok satanlar etiketini doğrulayan Amazon’da olumlu yorumlar paylaştı.

“Küvet bağımlılığım var ve haftada 5-6 gece küvetçiyim, bu yüzden amazon’un sunduğu tüm banyo bombalarını denedim derken ciddiyim. Bu profesyonel ‘küvet’, bu ürünle ilgili kendi deneyimlerini açıklayarak, yalnızca fiyat nedeniyle değil, aynı zamanda gerçekten iyi çalıştıkları için bunlara geri dönüyorum. “Bütün o sinir bozucu parıltılara sahip değiller ve koku aslında cildinize yapışıyor ve nemlendirme amacına hizmet ediyor. Denediğim diğer 10-12 marka arasından bunları ne kadar sevdiğimi anlatamam.”

Daha düşük fiyata yüksek kaliteli bir banyo bombası arayan bir başka mutlu müşteri, bu kişisel deneyimini paylaştı: “Bu banyo bombalarını LUSH’a bir alternatif aradığım için satın aldım. Ben bir okul öğretmeniyim, bomba başına yaklaşık 7 dolarlık fiyat etiketi olmadan rahatlamaya ihtiyacım var! Bu bombaların Amerika Birleşik Devletleri’nde el yapımı olduğunu görmek beni çok heyecanlandırdı. Ayrıca bana tanıdık gelen malzemelerden yapılmışlar. Prime ile sipariş verdim, böylece söz verildiği gibi iki gün içinde geldiler.”

Müşteri daha sonra, “Kutudan kokularını alabiliyordum! Çok güçlü, ama yine de harika kokular.” Banyo bombası eriyip içindekileri ve renkleri saldığında rahat ve pürüzsüz bir his için ılık suda banyo bombalarının kullanılması tavsiye edilir. Aynı müşteri, banyosunun “tamamen çözülmesinin yaklaşık 2 dakika sürdüğünü” paylaştı ve bu banyo bombalarının gerçekten iyi ve verimli çalıştığını kanıtladı.

Onun için harika bir hediye bulmakta zorlanan tüm erkeklere… sadece banyo bombası alması söylendi (‘Hı… Banyo bombası da ne ki?’) – bırakın bu adam ilginç bir deneyim paylaşsın: “Bunları Noel için kız arkadaşım için aldım. Bir adam olarak, bunlar hakkında fazla bir şey bilmiyoruz ve dürüst olmak gerekirse, fiyat ve şirketin Lush gibi olduğunu düşündüğünüz miktarla satıldım, parça başına 3-10 dolar. Nakliye kutusunu açtığımda kokularını alabiliyordum ve harika kokuyorlardı, gf çok heyecanlandı ve hemen bir tane denedi. Çok memnun oldu ve daha fazla sipariş verebilmek için onları nereden aldığımı sordu.”

Her yerdeki banyo severlerin kalbini net bir şekilde yakalayan bir banyo bombasının görünümü, kokusu ve hissi ile bir rahatlama küvetine girin. Bu LifeAround2Angels banyo bombalarına bir şans verdiğiniz için mutlu olacaksınız!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/best-bath-bombs-set-4305150/

Yorum yapın