3 Torun ve 1 Büyük Torun – Hollywood Life


Kennedy torunları


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Mike Theiler/UPI/Shutterstock

Kennedy’ler tartışmasız Amerikan siyasetindeki en rezil ailedir. Tabii ki, ailenin en tanınmış üyesi, John F. Kennedy1961’den 22 Kasım 1963’te suikaste uğradığı tarihe kadar Amerika Birleşik Devletleri’nin 35. Başkanı olarak görev yapan JFK’nin eşi eski First Lady’den dört çocuğu vardı. Jackie Kennedyama sadece bir – kızı Caroline Kennedy Schlossberg – bugün hala hayatta. Caroline’ın kocasından üç çocuğu var. Edwin Schlossbergve kızlarından biri, Tatyana Kennedy Schlossberg, kısa süre önce JFK’nin ilk büyük torununu doğurdu – ve hepsi eski Başkanın mirasının devam etmesine izin verdi. Aşağıda onlar hakkında her şeyi öğrenin!

Gül Kennedy Schlossberg

gül schlossberg
Rose Schlossberg (Fotoğraf: Shutterstock)

JFK’nin en büyük torunu Gül Kennedy Schlossberg, 33. Rose, Caroline ve Edwin’in ilk çocukları, 25 Haziran 1988’de geldi. Adını büyük büyükannesinin (JFK’nin annesi) almıştır. Yıllar geçtikçe Rose, “Grand Jackie” olarak adlandırdığı büyükannesi Jackie’ye şaşırtıcı bir şekilde benzer hale geldi. Diğer aile üyelerinden farklı olarak Rose, siyasette kariyer yapmamıştır. Ancak geçmişte Demokrat adayları destekledi. Eski Cumhurbaşkanına bağışladı Barack Obama2008 başkanlık yarışı ve Alan Khazei’nin 2010’da Massachusett’in Senato koltuğuna aday oldu.

Rose, Harvard Üniversitesi’nde lisans okudu. 2010 yılında İngilizce derecesi ile mezun oldu ve iki yıl sonra New York Üniversitesi’nden interaktif telekomünikasyon alanında yüksek lisans derecesi aldı. Çalışmalarının ardından adında bir web dizisi başlattı. Ahir Zaman Kızlar Kulübü arkadaşıyla birlikte Mara Nelson Greenberg Ortalamanın Üstünde Productions’ın altı bölümlük dizisi, mizahi bir şekilde “kadın odaklı kıyamette hayatta kalma rehberi” sağlamak için tasarlandı. ezilebilir.

Tatyana Kennedy Schlossberg

Tatyana Kennedy Schlossberg
Tatiana Kennedy Schlossberg (Fotoğraf: Alastair Grant/AP/Shutterstock)

31 yaşındaki Tatiana Kennedy Schlossberg, 63 yaşındaki Caroline ve 76 yaşındaki Edwin’in 2015 yılında ayrılan ortanca çocuğu. New York Times, burada tipik olarak iklim değişikliğini ele alıyor. O da için yazılmış Atlantik Okyanusu ve Bloomberg Görünümü ve için raporlama yaptı Bergen İlçe Rekoru, yerel bir New Jersey gazetesi. Tatiana’nın iklim değişikliğine ilgisi kitabını yayınlamasına neden oldu Göze Çarpmayan Tüketim: Sahip Olduğunu Bilmediğiniz Çevresel Etki, hangi Ağustos 2019’da çıktı.

Tatiana ailesiyle yakın kaldı. 2013 yılında JFK suikastının 50. yıldönümünde, Tatiana Birleşik Krallık’taki anma töreninde bir konuşma yaptı ve törende yer aldı Tatiana, kolej erkek arkadaşıyla evli, George Moran. Düğünleri 9 Eylül 2017’de Martha’s Vineyard’da gerçekleşti. Geçenlerde o ve George dünyaya yeni doğmuş bir bebeği memnuniyetle karşıladılar!

Jack Kennedy Schlossberg

Jack Kennedy Schlossberg
Jack Kennedy Schlossberg (Fotoğraf: JOSH REYNOLDS/AP/Shutterstock)

Rose ve Tatiana’nın küçük kardeşi John “Jack” Bouvier Kennedy Schlossberg28. Jack, merhum amcasının tüküren görüntüsü oldu, John F. Kennedy, Jr.1999 yılında Jack altı yaşındayken öldü. Kamu hizmetine girerek ailesinin çoğu yolundan gitti. Siyasi yazar olarak çalıştı Washington Post, Zamanve siyasetve henüz ortaokuldayken kar amacı gütmeyen RelightNY’yi kurdu. Organizasyon, NYC çevresindeki düşük gelirli ailelere enerji tasarruflu ampuller veriyor ve çevre bilincini teşvik ediyor.

Caroline’ın Obama yönetimi sırasında ABD’nin Japonya Büyükelçisi olduğu süre boyunca, Jack annesiyle birlikte Japonya’da denizaşırı ülkelerde yaşadı. Jack, 2017’de JFK Profile In Courage Awards’ın ev sahibi olarak yaptığı konuşmada deneyimlerinden bahsetti. “Japonya hakkında çok şey öğrendim. Ama öğrendiğim en önemli şey kendi ülkem hakkındaydı” dedi Jack. “Hayatım boyunca bana söylenen ama asla tam olarak kavrayamadığım bir şeydi. Dünyanın dört bir yanındaki insanların Amerika’yı nasıl gördüğünü gördüm: belirsizlik dünyasında bir fırsat, istikrar ve güç işareti.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/john-f-kennedy-grandchildren-4571352/

Yorum yapın