3 Oğlunu Öğrenin – Hollywood Life


Sally Field ve Oğulları
Görüntü Kredisi: Ron Sachs/UPI/Shutterstock

  • Sally Field, Akademi, Altın Küre ve Emmy Ödüllü bir aktris.
  • İki evlilikten üç oğlu var.
  • ‘Forrest Gump’ aktrisi şu anda ’80 For Brady’ kadrosunda yer alıyor.

Sally Alan, 76, eğlence sektörünün en ünlü aktrislerinden biri. Akademi Ödülleri ile Norma Rae Ve Kalpteki YerlerEmmy Ödülleri için Sibil Ve Abiler ablalarve prestijli Screen Actors Guild Lifetime Achievement Award ödülü ile statükonun çok ötesine geçti.

Perde arkasında, eşit derecede tatmin edici bir kişisel hayatı oldu ve iki evliliğinden ikisi şu anda eğlence sektöründe çalışan üç oğlu yetiştirdi. tarafından sorulduğunda Oprah Winfrey 2008 yılında ise Abiler ablalar Nora Walker karakteri, bir anne olarak kendi deneyimlerinden etkilenmişti, kesinlikle etkilendiğini söyledi. “Her şekilde!” haykırdı.

Sally Field, Armand De La Torre, Samuel Greisman, Eli ve Sasha Craig
Sally Field, Armand De La Torre, oğlu Samuel Greisman ve oğlu Eli ve eşi Sasha Craig, 7 Aralık 2019’da Washington DC’deki bir etkinlikte. (Ron Sachs/UPI/Shutterstock)

“Tanrı devreye girdi ve kendi hayatımda pek çok şeyi halletmem için bana bu rolü verdi. 60 yaşına girmek gibi: Özellikle bir eşin olmadığında bu ne anlama geliyor? Ve üç yetişkinin annesi olmak ne anlama geliyor? Nora’nın nerede bitip Sally’nin nerede başladığını söylemek benim için zor. Nora’nın bir kariyeri olmaması ve benim olmadığım bir şekilde biraz baskıcı olması dışında – ya da en azından, öyle olmadığımı düşünüyorum. Oğullarım bu konuda farklı bir görüşe sahip olabilir.”

İşte Sally Field’ın üç yetenekli çocuğu hakkında bilmeniz gerekenler.

Peter Craig

Peter Craig ve Sally Field
Peter Craig ve Sally Field (Bei/Shutterstock)

Sally’den sonra evli Steve Craig, lise sevgilisi, 1968’de ilk çocuğu oldu — Peter Craig53, senarist ve dönüm noktası gişe rekorları kıran romancı Top Gun: Maverick, Batman, Anne, Yaşam İçin Kötü Çocuklarve ilk ikisi Açlık Oyunları filmler. Romanları şunları içerir: Martini Shot Ve kan babası. Buradaydı aday gösterildi iki Writers Guild of America Ödülü ve bir Eleştirmenlerin Seçimi Film Ödülü için.

“En büyük oğlum, iki küçük kızına mucizevi bir şekilde sevgi dolu bir ebeveyn. Onu onlarla birlikte izlediğimde, ‘Oğlum, böyle bir rahatlığa sahip olmayı çok isterdim’ diye düşünüyorum,” dedi Oprah’a – ancak 2008 röportajından bu yana bir çocuğu daha olduğunu ve toplamda üç çocuğu olduğunu belirtmekte fayda var. . “Nasıl sevileceğini ve sevileceğini bilmekte hiç zorlanmayacaklar” diye devam etti. “İleride harika ebeveynler olacak çocuklar yetiştirmek bir başarıdır – hayattaki Oscar anı budur.”

Annesi gibi, Peter da iki kez evlendi – biri gazeteciyle Amy Dağılım, iki kızını birlikte ağırladığı ve ardından oyunculuğa Jennifer DeFrancisco2017 yılında boşandı. Bir oğulları birlikte paylaşıyorlar.

Eli Craig

Sally Field, Eli Craig, Sasha Williams ve oğlu Noah Craig
Sally Field, Eli Craig, Sasha Williams ve oğlu Noah (Jim Smeal/BEI/Shutterstock)

Annesi gibi Eli Craig bir aktör ve yönetmendir ve şu tür filmlerle tanınır: zombiler diyarı, Tucker & Dale Vs. Fenalık, Ve küçük kötülük. 1972’de Sally’nin ilk kocasından olan ikinci oğlu olarak dünyaya gelen Sally, aynı zamanda senaryo yazarlığıyla da tanınıyor. Sally 2008’de Oprah’a “Eli iyi ve sevgi dolu bir anne olduğumu ancak pek çok şeyi iyi yapmadığımı söylerdi” dedi. “Doğru; büyüdüğünde, onu yeterince disipline etmediğimi söyledi. Buna inanabiliyor musun? ‘Olduğun türden bir çocuğu disipline etmeye çalışmanı istiyorum’ dedim. Sen kesinlikle zaptedilemezdin!’”

Sally, ebeveynini izlemenin ona kendisi hakkında bir şeyler söylediğini söylemeye devam etti. “Şimdi onun kendi oğluna ebeveynlik yaptığını görüyorum ve çocuklarınızın ebeveyn olmalarını izlemek size nasıl bir ebeveyn olabileceğinizi anlatıyor. En azından onlara verdiğiniz bir şeyin onlara kendi çocuklarına bakma yeteneği verdiğini biliyorsunuz.”

Oyuncu eşinden şimdi iki çocuğu var. Sasha Williams.

Sam Greisman

Sally Field ve Sam Greisman
Sally Field ve Sam Greisman, 10 Ocak 2013’te Los Angeles’ta düzenlenen Eleştirmenlerin Seçimi Film Ödülleri’ne katıldı. (Matt Baron/BEI/Shutterstock)

Sam Greisman, Sally’nin ikinci (ve son) kocasından olan tek çocuğu. Alan Greisman. Eski çift karşıladı Sam Greisman Sally bir keresinde, 40 yaşından sonra doğurduğu en küçüğüyle, anne olurken işe gitme konusundaki kaygılarının bir kısmını yenmeyi öğrendiğini anlatmıştı. “İşe odaklanmak istememe rağmen bana ihtiyacı olduğunu bildiğim için yaşadığım paniği kontrol etmede biraz daha iyi oldum” dedi. İyi Temizlik 2009’da. “Paniğin eskisi gibi olduğunu kabul etmeyi öğrendim. Seni öldürmedi.”

Aynı zamanda bir yazar ve yönetmen olan Sam, yıllar önce eşcinsel olarak ortaya çıktı ve annesi onu destekledi. “Muhteşem, gururlu, zeki, komik, sevimli, seksi bir gey oğul yetiştirmek hakkında bir ebeveynin konuşması önemlidir” dedi. başka bir röportaj 2012’de Oprah ile.

Sam, aynı yıl İnsan Hakları Kampanyası Galasında Eşitlik İçin Ally Ödülü sırasında ünlü annesine saygılarını sunmak için podyuma çıktı. “Dışarı çıktığımda gözünü kırpmadı” dedi. “Aslında çok sevinmişti. Eşcinsel olmak, benim hakkımda sevdiği bir diğer şeydi. Beni daha fazla destekleyemezdi; eğer bir şey varsa, keşke beni biraz daha az destekleseydi.

Ayrıca Sally için sevgi dolu sözlerle Instagram’a gittiği de biliniyor. Eski bir koleksiyonun yanına “Anneler günün kutlu olsun anne” yazdı. kırmızı halı resimleri 2018’de Sally ile. Xoxo.” 2019 yılında anne oğul ikilisi bir araya geldi. video paylaş Eşitlik Yasasını desteklemek için. Altyazıda, “@humanrightscampaign ve #equalityact’i desteklemek için benimle görüşmekten vazgeçmeyen bir bayanla birlikte olmaktan gurur duyuyorum,” diye espri yaptı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/sally-field-sons-5021576/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir