3 Evliliği Hakkında Her Şey – Hollywood Life


3 Evliliği Hakkında Her Şey – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

  • David Cassidy en çok 1970’lerin dizisindeki rolüyle tanınıyordu. Keklik Ailesi.
  • Hayatı boyunca üç kez evlendi.
  • David, 2017’de 67 yaşında vefat etti.

david cassidy en çok 1970’lerin sitcom’undaki rolüyle tanınıyordu Keklik Ailesi ardından hem oyuncu hem de şarkıcı olarak başarılı bir kariyere sahip oldu, ancak yıllar içinde üç evlilikle sonuçlanan bir hayat da sürdü. Yetenekli yıldız kim Geçti 2017’de 67 yaşında, kocasıydı. kay lenz, Meryl TanzVe Sue Shifrin yolculuğu boyunca çeşitli noktalarda ve her biri onu çocuklar da dahil olmak üzere farklı deneyimler yaşamaya yöneltti.

Aşağıda, David’in eski eşleri ve onlarla olan evlilikleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

kay lenz

David Cassidy, Kay Lenz
David ve ilk eşi Kay. (Chris Kapak Çubuğu/Shutterstock)

David, ilk karısı Kay ile 1977’de evlendi. Los Angeles, CA’dan olan Kay, en çok çeşitli televizyon dizilerinde ve filmlerde rol alan Emmy ödüllü bir aktris olarak bilinir. havadar, Ev, Gece Yarısı Arayan, Andy Griffith Gösterisi, Makul Şüpheler, ve dahası. O ve David çıkmaya başladı ve bu, oyuncunun ilk evliliğine yol açtı. Kaçtıktan sonra, yeni kocasının bazı hayranlarından çok sayıda tehdit aldığını ve ünlü korumasından hizmet almak zorunda kaldığını açıkladı. tommy tavuskuşu güvende kalmak için.

“Bu yıldızlı yaşam tarzına alışkın değildim… Kaçtığımızda ulusal haberlerdeydi. Birdenbire kadınlardan bana onun üç çocuğunun olduğunu söyleyen bir mektup alıyordum.,” o söyledi İnsanlar. Muhabbet kuşları 1983’te boşandı ve 2023 itibariyle bir daha evlenmedi ve çocuğu yok.

Meryl Tanz

David Cassidy, Meryl Tanz
David ve ikinci eşi Meryl. (Alan Davidson/Shutterstock)

David, 1984 yılında ikinci karısı Meryl ile evlendi. Kay’den boşandıktan bir yıl sonra tanıştılar ve yemin ettiler ve tanıştıkları sırada, bir at yetiştirme ve yarış işinde ortağıydı. Aslen Güney Afrikalı olan Meryl daha önce ilk tanışmalarını ve randevularını anlatmıştı, bu da onların hemen aşık olmalarına yol açmıştı ve ondan dans etmesini ve ona şarkı söylemesini istediğini açıklamıştı. podcast röportajı. Aşklarını 1988’de bitirdiler ve Meryl, Los Olivos, CA’da Clairmont Farms adında bir lavanta çiftliğine sahip oldu. Los Angeles zamanları. Hiç birlikte çocukları olmadı.

Sue Shifrin

David Cassidy, Sue Shifrin
David ve üçüncü eşi Sue. (Sıçrama Haberleri)

David, besteci ve aktris olan üçüncü ve son karısı Sue ile 1991 yılında evlendi. Aslen Miami, FL’dendir ve en çok şu filmlerde rol almasıyla tanınır: Süpermen, Korsan FilmiVe Bill & Ted’in Mükemmel Macerası. Ayrıca popüler sanatçılar için çeşitli müzik videoları besteledi. Et Dilimi, Tina Turner, Toni Fesleğen, ve dahası. David ve Sue oğullarını karşıladılar, Beau Devin CassidySue 41 yaşındayken evlendikleri yıl. Çift 2014’te ayrıldı ve 2016’da boşandı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/david-cassidy-wife-5029862/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir