3 Eşiyle Tanışın – Hollywood Life


3 Eşiyle Tanışın – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

  • Barbara Eden, 60’ların sonundaki sitcom ‘I Dream of Jeannie’ ile tanınan bir aktris.
  • 1960’ların ‘Flaming Star’ filminde Elvis Presley’le birlikte rol aldı.
  • Tucson yerlisi üç kez evlendi ve aşırı dozdan ölen bir oğlu oldu.

Barbara Eden hit sitcom’unun ilk çıkışıyla kısa sürede Amerika’nın sevgililerinden biri oldu. Jeannie’yi hayal ediyorum 1931’de doğan Tucson yerlisi, kollarını kavuşturup bir dilek tutmak için başını sallayan 2.000 yaşındaki bir cini canlandırırken, aynı zamanda oldukça uygun bir ekin ve peçe sallıyordu. Ve yaşlanmayan yıldız, üzerinde de görüldüğü gibi hala eğlence sektöründe çalışıyor. instagram.

3 Eşiyle Tanışın – Hollywood Life
Jon Eicholtz ve Barbara Eden 1991’den beri evliler. (Shutterstock)

Birlikte oyunculuk da dahil olmak üzere, şanlı kariyeri boyunca Elvis Presley 1960’larda ‘Flaming Star’da ve her ikisinde de başrol oynamak Harper Vadisi PTA’sı film ve dizi — Barbara üç kez evlendi ve 2001 yılında aşırı dozdan trajik bir şekilde ölen bir oğlu olan bir çocuğu ağırladı. Barbara’nın koca dediği adamlarla aşağıda tanışın.

Michael Ansara

3 Eşiyle Tanışın – Hollywood Life
Barbara Eden ve Michael Ansara. (ANL/Shutterstock)

Barbara düğümü aktör arkadaşıyla bağladı Michael Ansara 1922 yılında Lübnan’da dünyaya gelen Michael, dizide Cochise rolüyle ünlenmiştir. Kırık Ok1979–1981 serisinde Kane 25. Yüzyılda Buck Rogersve Komutan Kang Star Trek: Orijinal Seri.

Çift, tek çocukları oğlunu karşılamaya devam edecekti. Matthew Ansara29 Ağustos 1965. Barbara 2011 otobiyografisinde “Ona uğurlu bebeğimiz dedik” diye yazmıştı Şişeden Jeannie. “Sevincimiz sınırsızdı. Sonunda bir çocuğumuz oldu ve onu kelimelerin anlatamayacağı kadar çok sevdik.” Barbara ve Michael 1974’te boşanacaklardı ve oyuncu 2013’te 91 yaşında vefat etti.

Ne yazık ki, Matthew madde bağımlılığı bozukluğu ile mücadele etti ve 26 Haziran 2001’de 35 yaşında aşırı dozda uyuşturucudan öldü. Barbara kitabında “Sevincimiz sınırsızdı ve onun sağlıklı ve mutlu bir hayat yaşayacağına dair umutlarımız sınırsızdı” diye yazmıştı. “Matthew ikimiz için de her şeydi ve her zaman öyle kalacaktı.”

Charles Fegert

3 Eşiyle Tanışın – Hollywood Life
Barbara Eden “I Dream of Jeannie”de (Everett Koleksiyonu)

Barbara, Michael ile bekar bir anne olarak yoluna devam ederken ikinci kez aşkı Charles Fegert ile buldu. Chicago Sun-Times 1977’de evlendiği yönetici. Beş yıl sonra ayrıldıklarında birlikte kısa bir aşk yaşadılar. Charles 2002’de öldü.

Jon Eicholtz

1991’de Barbara, emlakçı ve mimarla koridorda yürüdü. Jon Eicholtz. O zamandan beri çift ayrılmaz görünüyor ve tamamen seviliyor. ile 2021 röportajında ​​Jon’la olan hayatı hakkında “Gerçekten şanslıyım” dedi. İnsanlar. “Sevgili arkadaşlarım var. Harika bir ailem, çok destekleyici bir kocam, sevimli ama bir velet olan bir köpeğim var! Evet, çok mutluyum. Bence hayat, her şey kendi kendine yürümeli. Çoğu şeyin bir nedeni var ve bunu dileyemem.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/barbara-eden-husband-5103951/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir