3 Çocuğu ve 1. Torunu – Hollywood Life


Caroline Kennedy


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Mike Theiler/UPI/Shutterstock

Kennedy’ler, sayısız hikayeleri, mirası ve tabii ki trajedileri ile Amerikan siyasetinde tartışmasız en tanınmış ailedir. O ailenin en tanınmış üyesi olabilir John F. Kennedy1961’den 22 Kasım 1963’te suikaste uğradığı tarihe kadar Amerika Birleşik Devletleri’nin 35. Başkanı olarak görev yapan JFK’nin eşi eski First Lady’den dört çocuğu vardı. Jackie Kennedyama sadece bir – kızı Caroline Kennedy Schlossberg – bugün hala hayatta. Caroline kocasıyla üç çocuğu paylaşıyor Edwin Schlossbergiki kızı, Gül ve Tatyanaartı bir oğul, Jack. Tatiana da kısa süre önce kocasıyla birlikte bir bebeği karşıladı George Morananne Caroline’e ilk torununu veriyor!

Caroline’ın çocukları ve ilk torunu hakkında daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Gül Kennedy Schlossberg

Gül Kennedy Schlosser, Caroline Kennedy
Rose Kennedy Schlosser ve Caroline Kennedy, Kennedy Center Honors, 2014’e geldiler (Ron Sachs/UPI/Shutterstock).

Caroline’ın en büyük çocuğu Gül Kennedy Schlossberg. 25 Haziran 1988’de doğan Rose, babasının büyük büyükannesinin adını aldı. Rose, “Grand Jackie” olarak adlandırdığı büyükannesi Jackie’ye esrarengiz bir şekilde benziyor. Harvard mezunu, aile üyelerinden farklı olarak siyaset yolunu takip etmedi, 2010 yılında İngilizce bölümünden mezun oldu ve iki yıl sonra New York Üniversitesi’nden interaktif telekomünikasyon alanında yüksek lisans derecesi aldı. Çalışmalarının ardından adında bir web dizisi başlattı. Ahir Zaman Kızlar Kulübü arkadaşıyla birlikte Mara Nelson Greenberg Ortalamanın Üstünde Productions’ın altı bölümlük dizisi, mizahi bir şekilde “kadın odaklı kıyamette hayatta kalma rehberi” sağlamayı amaçlıyordu. ezilebilir.

Siyasette bir yol izlemese de, geçmişte hala Demokrat adayları destekledi. Eski Cumhurbaşkanına bağışladı Barack Obama2008 başkanlık yarışı ve Alan Khazei’nin 2010’da Massachusetts Senatosu’na aday oldu. Ayrıca merhum amcasına yakın olduğu söylendi. John F. Kennedy Jr.benzer ilgi alanlarını paylaştığı (parlak siyaset/yaşam tarzı dergisinin kurucu ortağıydı) George n 1995).

Tatyana Kennedy Schlossberg

Tatyana Schlosser, George Moran, Jack Schlosser
Tatiana Schlosser, George Moran ve Jack Schlosser, John F. Kennedy Başkanlık Kütüphanesi ve Müzesi’ne varıyor, 2018 (Steven Senne/AP/Shutterstock).

Tatyana Kennedy SchlossbergCaroline ve Edwin’in ortanca çocukları, 5 Mayıs 1990’da doğdu. 2012’de Yale Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra Tatiana, 2014’te Oxford Üniversitesi’nden Amerikan Tarihi alanında yüksek lisans derecesi aldı. kocasıyla birlikte yeni doğmuş bir bebek George Moranen iyi muhabir olarak yaptığı çalışmalarla tanınır. New York Zamanlar, burada tipik olarak iklim değişikliğini ele alıyor. O da için yazılmış Atlantik Okyanusu ve Bloomberg Görünümü ve için raporlama yaptı Bergen İlçe Rekoru, yerel bir New Jersey gazetesi. Tatiana’nın iklim değişikliğine ilgisi kitabını yayınlamasına neden oldu Göze Çarpmayan Tüketim: Sahip Olduğunu Bilmediğiniz Çevresel Etki, hangi Ağustos 2019’da çıktı. Zamanlaraynı zamanda köşe yazarlığı yaptı. Bloomberg.

Tatiana ailesiyle yakın kaldı. JFK’nin 2013 yılında öldürülmesinin 50. yıldönümünde Tatiana, Birleşik Krallık’taki anma töreninde bir konuşma yaptı ve törende yer aldı.

Jack Kennedy Schlossberg

Caroline Kennedy, Jack Kennedy
Caroline Kennedy ve oğlu Jack Kennedy, 2020 Demokratik Ulusal Kongresi’nde (Shutterstock).

Rose ve Tatiana’nın küçük kardeşi John “Jack” Bouvier Kennedy Schlossberg. Jack, 1999’da Jack altı yaşındayken trajik bir uçak kazasında ölen amcası JFK Jr.’a kesinlikle çok benziyor. Jack’in bir başka benzerliği de dedesi JFK ile kamu hizmetine girme konusundadır. Jack, siyasi bir yazar olarak çalıştı. Washington Post, Zamanve siyaset, ayrıca ortaokuldayken kar amacı gütmeyen RelightNY’yi kurdu. Organizasyon, NYC çevresindeki düşük gelirli ailelere enerji tasarruflu ampuller veriyor ve çevre bilincini teşvik ediyor.

Caroline’ın Obama yönetimi sırasında ABD’nin Japonya Büyükelçisi olduğu süre boyunca, Jack annesiyle birlikte Japonya’da denizaşırı ülkelerde yaşadı. Jack, 2017 yılında JFK Profile In Courage Awards’ın ev sahibi olarak yaptığı konuşmada deneyimlerinden bahsetti. “Japonya hakkında çok şey öğrendim. Ama öğrendiğim en önemli şey kendi ülkem hakkındaydı” dedi Jack. “Hayatım boyunca bana söylenen ama asla tam olarak kavrayamadığım bir şeydi. Dünyanın dört bir yanındaki insanların Amerika’yı nasıl gördüğünü gördüm: belirsizlik dünyasında bir fırsat, istikrar ve güç işareti.”

Jack, kamusal alandaki çalışmalarına ek olarak, Harvard Hukuk ve Harvard Business School’dan da kısa süre önce mezun oldu. Olası siyasi planlar konusunda çekingen kalmasına rağmen, olası bir Demokrat umutlu olarak bile lanse ediliyor.

Bir aile üyesi, “Jack’i kesinlikle bir tür kamu hizmeti yaparken görüyorum – ama istediğinin bu olduğundan bile emin değilim” dedi. New York Postası. “Annesine çok ama çok yakın. Bence onu gerçekten mutlu edecek bir şeyler yapmak ister ve bu bir tür kamu hizmeti ya da siyaset olurdu. Ama ille de eski usul siyaset değil. Bu Kennedy çocukları için bir çıkmaz sokak oldu. Bir gün göreve aday olsaydı, muhtemelen çok büyük hedeflerdi.”

bebek moran

Caroline’ın ortanca kızı Tatiana, 14 Nisan’da Manhattan’da küçük çocuğu (cinsiyeti ve adı henüz açıklanmayan) bir taşıyıcıda göğsünde taşırken görüldü. Kocası George da bebeği taşırken görüldü, fotoğraflarda burada görebilirsinizçünkü yeni ebeveynler ilk çocuklarının gelişini kutlamaktan kesinlikle heyecan duyuyorlar!

Yale’den kolej sevgilisi Tatiana ve George, Eylül 2017’de büyükannesi Jackie’nin Martha’s Vineyard’daki yazlık evinde evlendiler. Bu onların birlikte ilk çocukları.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/caroline-kennedy-kids-grandkids-4707885/

Yorum yapın