3 Çocuğu Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


stephen seğirme patron


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

  • Stephen “tWitch” Boss, 2013 yılında Alison Holker ile evlendi.
  • Alison’ın kızını evlat edindi ve çiftin iki çocuğu oldu.
  • tWitch 13 Aralık Salı günü intihar ederek öldü.

Stephen “tWitch” Boss’un yaptığı çalışmalarla tanınan DJ’in intihar ederek ölmesi hayranları için yürek burktu. ellen ve ev sahibi olarak Ellen DeGeneres’in yardımcı 40 yaşında aramızdan ayrılan müzisyen ve dansçının eşi hayatta. Allison Holker, Üç çocuğu paylaştığı 34 yaşında.

Stephen intihar ederek öldü, bir kaynak doğruladı HollywoodLife. Los Angeles Polis Departmanı Çavuş Borihana söylenmiş HL polisin 13 Aralık Salı günü bir motelde ambulans çağrısına yanıt verdiği. Ceset Los Angeles Adli Tıp Kurumu’na teslim edildi” dedi.

Ellen, ölümünün ardından yaptığı açıklamada, tWitch’in karısına ve çocuklarına sevgilerini gönderdi. Allison ayrıca yaptığı açıklamada ne kadar harika bir baba olduğundan bahsetti. İnsanlar. “Stephen girdiği her odayı aydınlattı. Ailesine, arkadaşlarına ve topluma her şeyden çok değer veriyordu ve sevgi ve ışıkla liderlik etmek onun için her şeydi. O ailemizin bel kemiği, en iyi eş ve babasıydı ve hayranları için bir ilham kaynağıydı” dedi. “Onun anısını onurlandırmadığımız bir gün olmayacağına eminim. Kendim ve özellikle üç çocuğumuz için bu zor dönemde mahremiyet istiyoruz.”

3 Çocuğu Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
tWitch, ‘Minions’ galasında eşi Allison ve üç çocuğuyla birlikte kırmızı halıda yürüyor. (Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Stephen’ın üç çocuğu hakkında buradan bilgi edinin.

Weslie Renae Fowler

Allison, twitch ile çıkmaya başlamadan önce başka bir adamla nişanlıydı ve ilk kızı dünyaya geldi. tatlım 14, 2008’de onunla. Allison 2010’dayken Yani Dans Edebileceğini Düşünüyorsun tur, kızı olmadan olmanın en zor olduğunu söyledi, ancak sonunda bir habere göre yolun sonunda ona katıldı. İnsanlar zamanda görüşme. Ayrıca yürümeye başlayan çocukken onu bir dans kursuna kaydettirdiğini de açıkladı. “Onu sahnede ilk görüşüm beni ağlatacak!” dedi. Allison ve Stephen evlendikten sonra onu kızı olarak evlat edindi.

Weslie’nin de bir seyircisi vardı. instagram annesi ve babasının denetlediği, keskin moda anlayışını sergilediği ve futbol sevgisi hakkında da paylaşımlarda bulunduğu. Ebeveynlerinin ikisi de all-star dansçılar olduğu için, sayfada kendi bazı becerilerini de gösterdi.

Weslie, sosyal medyada inandığı şey için konuşmaktan ve ayağa kalkmaktan korkmadı. Dansçının kızı, Haziran 2020’de neden “erkek gibi giyindiğini” soran bir TikTok yorumuna alkışladı, Weslie “Ataerkillik öldü” dedi ve Allison kızını övdü. “Birbirimizi yıkmaya çalışmaktan vazgeçmeliyiz… bunun yerine benzersizliğimizin güzel olduğunu anlayarak birlikte durmalıyız,” diye yazdı bir mektupta. instagram resim yazısı, kızını övüyor.

Maddox Defne Patronu

Stephen ve Allison 2013’te evlendikten sonra, çift 2016’da birlikte ilk bebeklerini dünyaya getirdi. maddox, 6. Açıkça ebeveynlerini örnek alan tWitch, oğlunun onunla dans ettiği videoları düzenli olarak sosyal medyada paylaştı. bir oğlunun ne kadar hızlı koşarak komik bir etki yaratabileceğini gösterdiği yer. DJ, Maddox’un Ağustos 2022’de birinci sınıfa başladığını da paylaştı. “Zaman çok hızlı geçiyor ama küçük Patron dünyayı kasıp kavuruyorsun. Git yeleni al!!! Seni seviyoruz Maddox, ”diye yazdı instagram.

3 Çocuğu Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
Stephen, Allison, Maddox ve Weslie’nin yanında gülümsüyor. (Jordan Strauss/Invision/AP/ShutterstockJordan Strauss/Invision/AP/Shutterstock)

Stephen, dansın doğal olduğunu ve Maddox’un hayatının düzenli bir parçası olduğunu özel bir röportajda açıkladı. HollywoodYaşamı 2017’de. “Sadece hareket etmek istiyor. Gerçeği söylemek gerekirse, o benim ve Allison’ın oğlu, bu yüzden bunu bir nevi oradan alıyoruz” dedi. “Burada evde müzik çalacağız ve her zaman doğaçlama dans partilerimiz olacak, bu yüzden Maddox için bu normal bir hayat! Allison’ı veya beni televizyonda gördüğünde, ‘Evet, bu anne. Bu baba. Ve genellikle evde ne yapıyorlarsa onu yapıyorlar.”

Çift geri döndüğünde Yani Dans Edebileceğini Düşünüyorsun Ağustos’taki sezon finali için gösterinin ikisi için ne kadar özel olduğunu görmek için oğullarını da getirdiler. Allison, bunun ne kadar harika bir deneyim olduğunu yazdı. instagram. “[The show is] şimdi kocam ve çocuklarımın babasıyla tanıştığım yer!!! Bu şov bizim için dünyalara bedel!! Evde gibi hissettiriyor!! Ve şimdi oğlumuz Maddox’u görmesi için getirmek mükemmeldi,” diye yazdı.

Zaia Patron

Allison ve tWitch üçüncü çocuklarını karşıladı Zaya, 3, Kasım 2019’da. Yıldızlarla Dans pro, bir dokunuşla “Sağlıklı güzel bir melek” doğurduğunu açıkladı instagram İleti. Tıpkı erkek kardeşi gibi, Zaia da dans videolarında birkaç kamera hücresi yaptı. Ellen DJ paylaştı sosyal medya. Babası, 2021’de bir Instagram gönderisinde kendisi için ne kadar özel olduğundan fışkırmıştı. “Bu küçük Patron prenses bugün 2 yaşında ve şimdiden dünyaya ve kalplerimize damgasını vuruyor” diye yazdı. “Tatlım, sen gerçekten türünün tek örneğisin. Her geçen gün bizi şaşırtıyor ve ilham veriyorsunuz……ve Elmo’nun her zaman televizyonda olmasını talep ediyorsunuz.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/stephen-twitch-boss-kids-4985736/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir