3 Çocuğu Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


daha çok newton


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Rob Latour/Shutterstock

Thandiwe Newton İngiltere’den çıkmış en eleştirmenlerce beğenilen ve kutlanan aktrislerden biridir. Gibi filmler de dahil olmak üzere tüm dünyada izlenen tonlarca popüler filmde ve TV şovunda rol aldı. Mutluluk arayışı ve Misyon: İmkansız II. Aynı zamanda inanılmaz oyunculuk becerileriyle de tanındı ve 2018’deki performansıyla Emmy Ödülü kazandı. Batı dünyasıyanı sıra yaptığı çalışmalar için 2006 BAFTA Kaza.

1998’de 49 yaşındaki Thandiwe, evli yazar ve yönetmen Ol Parker, 53 ve çiftin üç sevimli çocuğu var. Açıktır ki, Batı dünyası aktris kesinlikle anne olmayı seviyor. 2010’da yaptığı bir röportajda annelik hakkında konuştu. HollywoodLife. “Çocuklarınıza saygı gösterin. Onlara dünyada en çok hayran olduğunuz kişi gibi davranın. Bunu gerçekten bir yaşam biçimi olarak söylüyorum. Siz çocuklarınıza saygılı davranırsanız onlar da kendilerine saygı duymayı öğrenirler” dedi. Thandiwe’nin tüm çocukları hakkında her şeyi burada öğrenin.

Ripley Parker

3 Çocuğu Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
Thandiwe ve en büyük kızı, 2019 BAFTA’ları için kırmızı halıda poz veriyor. (James Veysey/BAFTA/Shutterstock)

Thandiwe ve Ol en büyük çocuklarını karşıladı Ripley, 21 Aralık 2000’de. Aktrisin en büyük kızı görünüşe göre babasının peşinden gidiyor ve ilk dizisi Netflix için seçilerek yazar oldu. Adında yeni bir dizi yazacağı ortaya çıktı. F**k Bu Kova Ağustos 2022’de, Son tarih.

Thandiwe, şov dünyasındaki ilk çıkışını daha yeni yapıyor olsa da, en büyük kızının fikrini söylemekten çekinmediğini açıkladı. Aktris, Ripley’nin Londra’da bir oyun izlemeye gittiğini ve o zamanın Başbakanı olduğunu fark ettiğini “bir anne olmanın en gururlu anlarından biri” olduğunu hatırlattı. Boris Johnson Brexit kararının alınmasından sonraki günlerde de seyirciler arasındaydı. Aktris, birkaç gün sonra arkadaşlarının onu başbakana ne dediğini sormak için aradığını ve Ripley’nin kendisine lanet ettiğini öğrendiğini açıkladı. Thandiwe, bir röportaj sırasında kızından alıntı yaptı: Geç Geç Gösteri. Thandiwe, “Az önce gittim ve ‘Merhaba Bay Johnson, benim adım Ripley Parker ve size sadece bir **** olduğunuzu söylemek istedim’ dedim” dedi. “Sonra ‘Gösterinin tadını çıkar’ dedi.”

Niko Parker

3 Çocuğu Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
Nico ve annesi, ‘Reminiscence’ galasında kırmızı halıda yürüyorlar. (Rob Latour/Shutterstock)

Thandiwe ve Ol’un ikinci kızı Niko, 17, Aralık 2004’te geldi. Ablası yazar olurken, Nico annesinin peşine düşer ve oyunculuk kariyerine başlar. Thandiwe’nin kızı, kariyerinin henüz başlarında olsa da, şimdiden birçok büyük projede rol aldı. Büyük ekran çıkışını 2019’da canlı aksiyonun bir parçası olarak yaptı. aptal. O zamandan beri televizyon dizisinde rol aldı. Üçüncü gün ve film Anımsama (annesinin yanında) ve dizinin iki bölümünde görünmesi planlanıyor. Bizden geriye kalanlar dizi ve film güneş kıyısı, başına IMDb.

Annesine benzer bir yol izlemenin yanı sıra Nico, Thandiwe’ye bir dizi kırmızı halı etkinliğinde eşlik etti. bu aptal Star, galasında annesiyle kırmızı halıda yürüdü. Cennete Bilet Eylül 2022’de ve çok benzer görünüyorlardı!

Booker Jombe Parker

3 Çocuğu Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
Thandiwe ve oğlu Los Angeles’ta birlikte dolaşırlar. (Deklanşör)

Ol ve Thandiwe’nin en küçük çocukları ve tek oğulları oldu kitapçı Jombe Parker, 8, 2014’te. Thandiwe, erkek bebeği bir cıvıldamak, üç çocuğunun da evde doğduğunu ortaya koyuyor. “Mükemmel bağımsız ebe Caroline Flint ve Carole Goddard ile 3. evde doğumum” diye yazdı. “Bağımsız ebeliği yaşatın!” Booker üç kardeşin en küçüğü olduğu için önünde hala çok şey var ve ebeveynlerinin izinden gidip gitmeyeceği belli değil, ama inanılmaz yetenekli bir aileden geldiği açık.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/thandiwe-newton-children-4836758/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir