3 Çocuğu Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


Richard gere


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

Richard Gere 50 yılı aşkın süredir gündemde. 1974 filminde ilk kez sahneye çıktıktan sonra Flatbush’un Efendileri, 72 yaşındaki aktör, çeşitli popüler filmlerde hızla ün kazandı. Bir Subay Ve Bir Beyefendi, Güzel Kadın, ve Chicago. Richard uzun zamandır oyunculuk becerileriyle ünlenmiştir ve hatta 1994’te filmdeki performansıyla Primetime Emmy adaylığı kazanmıştır. Ve Çalan Grup.

Kariyeri boyunca, Richard bir dizi yüksek profilli ilişkiye dahil oldu. İlk eşiyle evlendi Cindy Crawford 1991’de. Çift 1995’te ayrıldı, ancak ikinci karısıyla evlendi. Carey Lowell 2002’de, ancak çift 2013’te ayrıldı. Richard, 2018’de üçüncü kez evlendi. Alejandra Silva. Carey ve Alejandra ile olan evliliklerinden Richard’ın üç çocuğu var. Onlar hakkında her şeyi burada öğrenin!

Homer James Jigme

3 Çocuğu Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
Richard, oğlu Homer ile Citi Field’da bir Yankees-Mets maçında gülümsüyor. (Sıçrama Haberleri)

Richard ve Carey 2002’de evlenmeden önce çift, tek oğullarını birlikte karşıladılar. Homer James Jigme, 22, 2000. Aktörün en yaşlısı olmasına rağmen, Homer oldukça düşük bir profil tuttu. Oğlu doğduktan kısa bir süre sonra, Güzel kadın star, 2002 yılındaki bir profilde o zamanlar çok küçük olan oğlu hakkında fışkırdı. Gardiyan. “[Homer is] hayatımın neşesi. Müziği sever, çok hızlı koşar, çok zekidir. Çok komik. Her insan için harika bir nitelik olan ironiyi çok çabuk öğrendi” dedi.

Richard ve Carey 2013’te ayrıldıktan sonra, çift, oğullarının velayeti için yasal bir savaşa girdi. Gözlemci. Çift, boşanmalarını sonuçlandırdı ve Ekim 2016’da bir anlaşmaya varmış gibi görünüyordu. Altıncı Sayfa. Artık büyüdüğüne göre, Homer açıkça zeki bir genç adam, çünkü Brown Üniversitesi’nde öğrenci. LinkedIn profil.

Alexander Gere

3 Çocuğu Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
Richard, hamileyken Alejandra ile sahilde gezintiye çıkar. (MEGA)

Richard ve Carey boşanmalarını kararlaştırdıktan sonra, 2018’de Alejandra ile evlendi. Çift, ilk oğullarını karşıladı. İskender, 3, 2019’da! Oyuncu, ailesinin çoğunu gizli tutsa da, o açıkça doğal bir baba! 2002 yılında yaptığı bir röportajda ilk oğlu doğduktan sonra hayatının nasıl değiştiğini anlattı. Gardiyan. “Marjinal şeyler, hayatınızdaki gerçek şeylerle tarttığınızda artık sizi etkilemiyor. tüm klişeler [about parenthood] doğrudur” dedi. Alejandra, çoğunlukla çocuklarını spot ışıklarından uzak tutmasına rağmen, oğlunun balkabağı yamasındaki sevimli bir fotoğrafını onunla paylaştı. Instagram Ekim 2020’de.

Alejandra ile İkinci Oğul

Richard, Nisan 2020’de Alejandra’nın başka bir erkek bebek doğurduğu sırada üçüncü kez baba oldu. Hollywood Muhabiri. Şimdi 2 yaşındaki oğul hakkında pek bir şey bilinmese de, çift açıkça mutlu ebeveynler! Alejandra’nın Richard’la olan iki erkek çocuğunun yanı sıra bir de büyük oğlu var. Albert önceki bir evlilikten.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/richard-gere-kids-4750587/

Yorum yapın

SMM Panel