3 Çocuğu Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


3 Çocuğu Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Action Press / Shutterstock

  • Andie MacDowell, çıkış rolü 1985 Brat Pack aracı ‘St. Elmo’nun Ateşi’
  • Güney Karolina yerlisi “Sex, Lies & Videotape”, “Groundhog Day” ve “Multiplicity”de rol aldı.
  • Aynı zamanda manken olan eski eşinden 3 çocuğu dünyaya geldi.

Andie MacDowell 1984’lerde ilk ortaya çıktığından beri hayranlarının bayılmasına neden oluyor. Greystoke: Maymunların Efendisi Tarzan Efsanesi. Tabii ki, çarpıcı güzelliği zaten bir manken olarak sergileniyordu, ancak onu büyük ekranda sergilemek, hızla üne kavuşmasını sağladı. Bir yıl sonra Brat Pack aracında unutulmaz bir rol oynadığından bahsetmiyorum bile. Aziz Elmo’nun Ateşi.

3 Çocuğu Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
Andie MacDowell ve kızı Rainey Qualley. (Action Press/Shutterstock)

1958 doğumlu Güney Carolina güzeli, şu hit filmlerde aranan rolleri toplamaya devam edecekti: Seks, Yalanlar ve Video Kaset, Groundhog Day, Ve çokluk. Ve birkaç yeni projeyle biraz rönesans yaşıyor, bunlardan biri kızıyla birlikte Netflix dramasında yer alıyor. Hizmetçi. Andie, Andie’nin gerçek hayattaki çocuğu tarafından canlandırılan, mücadele eden bekar bir anne olan baş karakter Alex’in annesi Paula’nın portresiyle övgü dolu eleştiriler aldı. Margaret Qualley.

Andie, kendi çocuğuyla birlikte çalışmaya gelince, Margaret’in rol için onu önerdiğini keşfetmenin hoş bir sürpriz olduğunu söyledi. Andie, “Bir çocuğun onlara güvenmesi ve onların karşısında oynamasını istemesi, bir ebeveynin başına gelen gerçekten özel bir şey,” dedi. Nepal Rupisi.

Andie, diğer iki çocuğuna olduğu kadar Margaret’e de aşık. Justin Qualley Ve Rainey Qualleyilk kocasıyla birlikte karşıladığı üçü, Paul Qualley. “Üç çocuğum ve babaları için son derece minnettarım. Çocuklarım hayatımın en güzel parçası. Onlardan sürekli öğreniyorum, onlar benim en büyük öğretmenlerim, ”diye yazdı Andie onun hakkında instagram Ocak 2023’te “İşim, işim harika ama çocuklarım benim hayatım.” Aşağıda Andie’nin üç çocuğu hakkında daha fazla bilgi edinelim.

Justin Qualley

1983’te Andie, Mart 1958’de doğan Gap model arkadaşı Paul ile evlendi. Paul aynı zamanda bir çiftçiydi ve bu gerilemede görüldüğü gibi kısa ömürlü bir pop şarkıcılığı kariyerine sahipti. Youtube videosu. Çift, 1986’da ilk çocukları oğulları Justin’i dünyaya getirecekti.

Justin sonunda babasının ayak izlerini takip edecek ve bir çiftçi olarak dünyayı ezmeye geri dönecekti. Ocak ayında Andie, Justin ve ortağı Nicolette’in hamileliğiyle ilgili haberleri fışkırtmak için Instagram’a gitti. “Nicolette ve Justin her yönden gerçekçi. Her zaman arkadaşları ve aileleri için oradalar, ”diye yazdı hamile ebeveynlerin enstantanelerinin yanında. “Dünyanın büyük bir kısmı ilgi beklerken birbirlerini arıyorlar ve mükemmel bir hediye olan çocukları için bekliyorlar. Oğlum telefonuna hiç bakmıyor, online bir hayat yaşamıyor. En başından beri benim için bir nimet ve hediye oldu. Başıma gelen en iyi şey. VE torunumla tanışmak için sabırsızlanıyorum!”

Rainey Qualley

Andie ve Paul, 11 Mart 1989’da Justin’e kız kardeşi Rainey’i hediye ettiler. Sersemletici, zaten bir model, şarkıcı ve aktrisin hayatını yaşadığı için her iki ebeveyninin de izinden gitti! O instagram büyüleyici çekimler, sahnede şarkı söylediği videolar ve ailesini ne kadar sevdiğini anlatan gönderilerle dolu! Çok tatlı!

Margaret Qualley

Damızlıkların en küçüğü Margaret 23 Ekim 1994’te doğdu. Beş yıl sonra ailesi boşanacaktı. Model-aktris-aktris, kazandığı kariyerinde hem annesinden hem de babasından açıkça etkilendi. Emmy adaylığı FX’in hit dizisindeki rolüyle Mini Dizide En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu kategorisinde Fosse/Verdon.

3 Çocuğu Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
2022’de Margaret Qualley. (Gregory Pace/Shutterstock)

2019’da dizide rol aldı. Quentin Tarantino‘S Bir Zamanlar…Hollywood’da. Ve 2021’de Netflix mini dizisinde rol aldı. Hizmetçi, annesinin yanında. “Onunla çalışmak gerçek bir rüyaydı. Hayatımın en gerçeküstü deneyimlerinden biriydi” dedi. çarpıştırıcı. “Genel olarak, bir pandeminin ortasındayken ve dokuz ay boyunca evden uzaktayken annenizin aynı yerde olmasının rahatlığı var, sonra annemin tüm işi var, ben de öyleyim. ona tam bir hayranlık duyuyor ve ona daha fazla bakamıyordu ve sonra odaya girdiğiniz ve annenizin annenizi oynadığı bir şey var ve bu kesinlikle durumu değiştiriyor. Şimdiye kadar başarmayı başardığım en büyük hile bu.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/andie-macdowell-kids-5103995/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir